Fabryka Świętego Mikołaja


odbyło się
06
12.2018
Czwartek
Tczew - Fabryka Świętego Mikołaja
Kolejny rok z rzędu Stacja Dobrego Czasu zamienia się w wyjątkową, magiczną Fabrykę Św. Mikołaja. W dniach 6-7 grudnia wprowadzimy Was w iście świąteczny klimat. Przygotowaliśmy dla Was 3 pakiety świątecznych atrakcji do wyboru:

Pakiet GOLD (pobyt 120 minut), godz. 17:15-19:15
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Sali Mikołajowej - UWAGA! Nowa atrakcyjna formuła spotkania, a w niej m.in. zdjęcia na ściance ze Świętym Mikołajem wraz z gadżetami i śmiesznymi tabliczkami!
- Poczta Świętego Mikołaja.

- Magiczne warsztaty Śnieżnej Kuli z Elfami! - warsztat, na którym uczestnicy własnoręcznie stworzą kule śnieżne. W środku takiej kuli znajdzie się dokładnie to, co najbardziej kojarzy nam się ze świętami np. aniołki, mikołaje, choinki. Efekt finalny wspaniale będzie prezentować się w domu pod choinką lub na komodzie.
- Świąteczna Sala Zabaw z Elfem!

Cena: 59,00 zł / dziecko
Preferowany wiek uczestników: od 3,5 do 10 lat
________________________
Pakiet SILVER Mikołaj (pobyt 60 minut), godz. 16:00-17:00
- Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Sali Mikołajowej - UWAGA! Nowa atrakcyjna formuła spotkania a w niej m.in. zdjęcia na ściance ze Świętym Mikołajem wraz z gadżetami i śmiesznymi tabliczkami!

- Świąteczna Sala Zabaw z Elfem!

Cena: 40,00 zł / dziecko
Preferowany wiek uczestników: od 2 do 8 lat
________________________
Pakiet SILVER Elfy (pobyt 60 minut), godz. 16:00-17:00
- Magiczne warsztaty Śnieżnej Kuli z Elfami - warsztat, na którym uczestnicy własnoręcznie stworzą kule śnieżne. W środku takiej kuli znajdzie się dokładnie to, co najbardziej kojarzy nam się ze świętami np. aniołki, mikołaje, choinki. Efekt finalny wspaniale będzie prezentować się w domu pod choinką lub na komodzie. Takie wydarzenie jest inne i jest w stanie zastąpić tradycyjne spotkanie ze Świętym Mikołajem. To dobry pomysł szczególnie dla starszych dzieci, które niekoniecznie pragną spotkać się ze Świętym
- Świąteczna Sala Zabaw z Elfem!

Cena: 40,00zł / dziecko
Preferowany wiek uczestników: od 3,5 do 10 lat
________________________
Zrób swojemu dziecku wyjątkowy prezent na Mikołajki
ZAPISY pod numerem 58 533 00 33.
Ilość miejsc ograniczona.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul.Korczaka 1" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA