Ostatnia szansa na rezerwację biletów na spektakl "Klimakterium i już"

Klimakterium (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
13
08.2010
Piątek
Tczew - Ostatnia szansa na rezerwację biletów na spektakl "Klimakterium i już"
Centrum Kultury i Sztuki do połowy sierpnia czeka na odbiór biletów na spektakl "Klimakterium i już".

Centrum Kultury i Sztuki informuje, że rezerwacja biletów na wrześniowy spektakl "Klimakterium i już" ważne będą do 15. sierpnia - po tym terminie rezerwacje są nieaktualne. Organizatorzy proszą zainteresowanych o odbiór biletów. Spektakl odbędzie się 26. września.

"Klimakterium i już" to największy humorystyczny hit, przyciągający rzesze widzów w każdym wieku, znany już na wielu scenach w kraju i za granicą (m.in. Ukraina i Stany Zjednoczone). Krycha, Zosia, Pamela i Malina to panie w okresie "menopauzalnym", które muszą jakoś uporać się ze swoimi problemami. Jakimi? Dowiedzieć się będzie można podczas spektaklu Elżbiety Jodłowskiej, który będzie gościł na scenie tczewskiego Centrum. Ważne tematy, powszechnie uważane za wstydliwe, trudne i prawie tabu, wcale nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor. Tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych). Śmiejąc się, łatwiej znosimy przeciwności losu.
Czym jest to przedstawienie? Farsą na drażliwy temat? Kabaretem? Musicalem? Raczej rodzajem manifestu Polek 50+. Krytycy sami nie wiedzą, co o tym myśleć. Myślę, że warto wybrać się na ten spektakl i samemu wyrobić sobie opinię

Reżyseria: Cezary Domagała
Kier. muz.: Janusz Bogacki
Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska
Choreografia: Tomasz Tworkowski
Kier. produkcji: Tomasz Heller
więcej info o spektaklu: http://www.klimakterium.art.pl/
Bilety w cenie 65 zł i 60 zł do nabycia w kasie CKiS (Tczew, ul. Wyszyńskiego 10, tel. 058 531 07 07)
Drukuj
Prześlij dalej