Wygraj zaproszenia na I Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta"

Popas (fot. LOT Kociewie)

odbyło się
18
06.2010
Piątek
Tczew - Wygraj zaproszenia na I Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta"
23-24 czerwca to dwa dni spędzone na Kociewiu Starogardzkim wspólnie z kociewskimi koniarzami i ich podopiecznymi oraz resztą taboru. Kociewski tabun koni, pełen wóz zaproszonych gości… A pośród tego wszystkiego może Ty z wybraną przez Ciebie osobą towarzyszącą! Trzema głównymi nagrodami w konkursie LOT Kociewie są dwa podwójne, bezpłatne zaproszenia na I Rajd Konny "Kociewia na 4 kopyta"!

To zabawa zarówno dla każdego pasjonata hippiki, początkujących adeptów sztuki jeździeckiej, jak i wszystkich, którzy pragną po raz pierwszy w życiu przeżyć takie chwile. Aby spędzić te dwa, długie i pełne atrakcji letnie dni razem z nami wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na cztery pytania i trzymać kciuki za łut szczęścia podczas losowania!

Pytanie 1.

"Kociewie na 4 kopyta" to nie tylko teraźniejszość oraz promocyjna przyszłość. Tradycje końskie w naszym regionie są starsze niż najstarsza… a propos: JAK BRZMIAŁA PIERWSZA POLSKA DEFINICJA ENCYKLOPEDYCZNA GATUNKU "EQUUS CABALLUS"?

Pytanie 2.

W jedności siła, co potwierdza niewątpliwie integracja branży koniarskiej pod flagą Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE. Jeśli w jedności siła to… CO ŁĄCZY PŁOCKI ŁĄCK Z KOCIEWSKIM "KRÓLEWSKIM MIASTEM NAD WIERZYCĄ"?

Pytanie 3.

"Kociewie na 4 kopyta" dopiero raczkuje lub mówiąc poprawnie - porusza się początkowym stępem. Mamy nadzieję, że przyjdzie i dla niego moment galopu, a może nawet cwału. Z pewnością galopują już inni, od których "K4K" także się uczy… JAKA NIEZWYKŁA KOCIEWSKA IMPREZA KONNA O MIĘDZYNARODOWYM, JOUSTINGOWYM ROZGŁOSIE OBCHODZI TEGO ROKU SWOJĄ "PEŁNOLETNOŚĆ"?

Pytanie 4.


Turystyczne Kociewie przekracza granice. To już rekreacyjna oferta nawet rodem zza oceanu. A więc… W ILU OŚRODKACH JEŹDZIECKICH "KOCIEWIA NA 4 KOPYTA" MOŻNA POJEŹDZIĆ W STYLU WESTERNOWYM?

Na prawidłowy zestaw odpowiedzi, czekamy do piątku 18 czerwca, do godziny 12.00 pod adresem mailowym info@kociewie.eu Losowanie nagród i ogłoszenie wyników będzie miało miejsce popołudniem tego samego dnia na stronie internetowej www.konie.kociewie.eu

Wszystkich jeszcze bardziej szczegółowych informacji udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 58 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
www.ekociewie.pl
www.konie.kociewie.eu
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia