"Wędrówki po średniowiecznym Tczewie" - promocja publikacji

Wędrówki po średniowiecznym Tczewie (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
17
06.2010
Czwartek
Tczew - "Wędrówki po średniowiecznym Tczewie" - promocja publikacji
W czwartek, 17 czerwca, w Centrum Wystawienniczo-Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie odbędzie się promocja książki Józefa Golickiego "Wędrówki po średniowiecznym Tczewie. Kto, co, kiedy i dlaczego?".

"Fabryka Sztuk", Bank Spółdzielczy w Tczewie i Józef Golicki zapraszają na promocję książki "Wędrówki po średniowiecznym Tczewie. Kto, co, kiedy i dlaczego?". Pierwsza prezentacją publikacji i biesiada średniowieczna odbędzie się w CWRDW o godz. 19.00. Atrakcją imprezy będą występy 7-osobowego zespołu muzyki dawnej, tańce oraz obecność członków bractw zrzeszających wielbicieli historii. Przewidziano poczęstunek "jadłem" nawiązującym do epoki średniowiecza. Organizatorzy zachęcają do przybycia w historycznych przebraniach. Wstęp wolny
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • gosc_gość

  09.06.2010, 19:57

  platne?

  czy wejscie jest platne ?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx1 
 • organizator_gość

  10.06.2010, 16:45

  Prezentacja książki i biesiada historyczna

  Wstęp jest bezpłatny. Mile widziane przebrania, albo elementy strojów z dawnych epok. Zapraszam serdecznie!

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx1.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia