Anioły Biznesu - szkolenie dla przedsiębiorców


odbyło się
04
10.2011
Wtorek
Tczew - Anioły Biznesu - szkolenie dla przedsiębiorców
Agencja Rozwoju Pomorza SA już od ponad roku realizuje projekt europejski, którego celem jest pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych pomiędzy autorami ciekawych pomysłów biznesowych a prywatnymi inwestorami - aniołami biznesu, posiadającymi kapitał na realizację najbardziej interesujących przedsięwzięć.

W ramach projektu organizujemy bezpłatne szkolenie pn. "Anioły Biznesu są wśród nas - przygotuj się do spotkania z inwestorem". Skierowane jest do autorów ciekawych pomysłów biznesowych i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z aniołami biznesu. Eksperci szczegółowo opowiedzą m.in. o rynku business angels i venture capital, etapach oraz warunkach inwestowania, jak profesjonalnie przygotować dokumentację inwestycyjną prowadzić negocjacje z inwestorem.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 11 października 2011 r. i 19 października 2011 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku (budynek A3, sala nr 005).
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego do Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy ul. Arkońskiej 6/ budynek A3 w Gdańsku lub przesłać na numer faxu 58 301 13 41, bądź przesłać skan na adres email: inwestornia@arp.gda.pl Uczestnictwo w spotkaniu w dn. 11 października należy zgłosić do 4 października, natomiast do 12 października czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu w dn. 19 października.
Więcej informacji o szkoleniu znajduje się na stronie https://inwestornia.pl/Subpage:74,kolejna_edycja_szkolenia__anioly_biznesu_sa_wsrod_nas_-_przygotuj_sie_do_spotkania_z_inwestorem_
 
Drukuj
Prześlij dalej