"Masz głos, Masz wybór" - weź udział w debacie

Masz głos, masz wybór

odbyło się
17
11.2010
Środa
Tczew - "Masz głos, Masz wybór" - weź udział w debacie
Zapraszamy do udziału w publicznej debacie wokół najważniejszych problemów Tczewa z udziałem mieszkańców oraz kandydatów na Prezydenta Miasta Tczewa. Debata będzie okazją do poznania propozycji kandydatów na prezydenta dotyczących rozwiązań istotnych problemów Tczewa.

Jest ona częścią ogólnopolskiej akcji Masz Głos - Masz Wybór, realizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Debata odbędzie się 17 listopada (środa) w godz.17:00-19:15 w Sali Centrum Kultury i Sztuki przy ulicy Stefana Kardynała Wyszyńskiego 10 w Tczewie. Zaprosiliśmy wszystkich zarejestrowanych kandydatów na Prezydenta Miasta Tczewa.

Więcej informacji pod nr tel. (058) 530 24 81
Zobacz też www.maszglos.pl

Scenariusz:
17 listopada (środa), godz. 17:00-19:15
Sala Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
prowadzenie Tomasz Zadurski

1. Przedstawienie celu i planu spotkania oraz zasad akcji Masz Głos - Masz Wybór
2. Wprowadzenie zasad obowiązujących uczestników debaty
3. Prezentacja kandydatów - 1 minuta dla każdego z kandydatów
4. Pytania organizacji pozarządowych i internautów do kandydatów.

• Pytania będą losowane przez kandydatów z puli, po 2 pytania dla jednego kandydata. Pytania z obszarów polityki społecznej i gospodarczej.
• Pytania nadesłane przez mieszkańców po jednym pytaniu dla każdego kandydata indywidualnie.

5. Wypowiedzi i pytania mieszkańców.

Każdy (w miarę możliwości czasowych) będzie mógł skomentować wypowiedzi kandydatów, zadać pytanie konkretnemu kandydatowi lub prosić o odpowiedź wszystkich. Czas komentarza i/lub pytania - 1 minuta. Czas odpowiedzi kandydatów - do 1 minuty

6. Wypowiedzi podsumowujące kandydatów - po 2 minucie dla kandydata

7. Podsumowanie prowadzącego

Relacje z debat - bez komentarza- zostaną zamieszczone na stronie www.fundacjapokolenia.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  13_gość

  15.11.2010, 21:43

  Przedsięwzięć pana Sorosa nie wspieramy

  W środę, 17 listopada, o godz. 19.00, w auli gimnazjum nr 1, przy ul. Czyżykowskiej odbędzie się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Posłów RP - Kazimierza Smolińskiego i Andrzeja Jaworskiego. Weźmie w niej udział również kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Tczewa - Barbara Kamińska. Zapowiedziano też udział posłów, członków sejmowej komisji śledczej do zbadania tzw. "afery hazardowej", pani Barbary Kempy i pana Andrzeja Dery. Prosimy członków i sympatyków PiS o liczne przybycie na konwencję. Zapraszamy też wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx3 
 • Lelo_gość

  17.11.2010, 22:53

  W Gimnazjum zakazane sa konwencje wyborcze !!!!!

  i o co tu chodzi p. Kamińska w dwóch miejscach jednoczesnie niech sie zdecyduje czy bierze udział w debacie ogólnej czy ze swoja partia w zakazanym miejscu czyli w szkole .......

  Odpowiedz
  IP: 80.50.xx2.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.