Koncert Ajagore w Zagrodzie Kociewskiej

Ajagore (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
09
12.2011
Piątek
Tczew - Koncert Ajagore w Zagrodzie Kociewskiej
Kolejna odsłona koncertowa w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Następnymi artystami, którzy zagoszczą w Zagrodzie będzie doskonale znany tczewianom zespół AJAGORE.

Już 9. grudnia o godzinie 20.30 kolejny koncert w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Tym razem wystąpi fenomenalna formacja Ajagore w recitalu pod tytułem "Zimowe sny". Kto nie chce przegapić tej imprezy, powinien już rezerwować bilety. Rezerwacji można dokonywać pod numerami telefonów: 58-588-16-90 oraz 504-102-206, pod adresem info@ajagore.pl oraz na miejscu w Zagrodzie (Godziszewo, ul. Skarszewska 8)

AJAGORE jest zespołem wymykającym się w procesie szufladkowania. W Polsce znany ze współpracy z takimi artystkami jak: Grażyna Łobaszewska czy Krystyna Prońko. Materiał autorski rozpoznawany bardziej za granicą niż na rodzimym podwórku. W 2010 roku wraz z wspomnianą Grażyną Łobaszewską nagrali świetnie przyjętą płytę poświęconą pamięci Czesławowi Niemenowi. Wszystko to tworzy ciekawą mieszankę, Muzyczny zlepek, którego warto spotkać na swojej drodze.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


"Zimowe Sny" to eklektyczna podróż przez dźwięki w towarzyszeniu mądrych tekstów. Muzycy AJAGORE podjęli się zadania niespotykanego na polskim rynku muzycznym. W iście Jam Band’owy sposób zobrazowali ludową poezję ze zbiorów Oskara Kolberga oraz Romana Landowskiego. Wszyscy, którzy cenią sobie połączenie ciekawych aranżacji, wysublimowanych dźwięków z mądrym tekstem, w grudniowy, sobotni wieczór znajdą się we właściwym miejscu.

Zespół AJAGORE w składzie:

Sławomir Kornas - śpiew, bas
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - instrumenty perkusyjne
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ
Drukuj
Prześlij dalej