Ajagore (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
09
12.2011
Piątek
Tczew - Koncert Ajagore w Zagrodzie Kociewskiej

Koncert Ajagore w Zagrodzie Kociewskiej

Kolejna odsłona koncertowa w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Następnymi artystami, którzy zagoszczą w Zagrodzie będzie doskonale znany tczewianom zespół AJAGORE.

Już 9. grudnia o godzinie 20.30 kolejny koncert w Muzycznej Zagrodzie Kociewskiej. Tym razem wystąpi fenomenalna formacja Ajagore w recitalu pod tytułem "Zimowe sny". Kto nie chce przegapić tej imprezy, powinien już rezerwować bilety. Rezerwacji można dokonywać pod numerami telefonów: 58-588-16-90 oraz 504-102-206, pod adresem info@ajagore.pl oraz na miejscu w Zagrodzie (Godziszewo, ul. Skarszewska 8)

AJAGORE jest zespołem wymykającym się w procesie szufladkowania. W Polsce znany ze współpracy z takimi artystkami jak: Grażyna Łobaszewska czy Krystyna Prońko. Materiał autorski rozpoznawany bardziej za granicą niż na rodzimym podwórku. W 2010 roku wraz z wspomnianą Grażyną Łobaszewską nagrali świetnie przyjętą płytę poświęconą pamięci Czesławowi Niemenowi. Wszystko to tworzy ciekawą mieszankę, Muzyczny zlepek, którego warto spotkać na swojej drodze.

"Zimowe Sny" to eklektyczna podróż przez dźwięki w towarzyszeniu mądrych tekstów. Muzycy AJAGORE podjęli się zadania niespotykanego na polskim rynku muzycznym. W iście Jam Band’owy sposób zobrazowali ludową poezję ze zbiorów Oskara Kolberga oraz Romana Landowskiego. Wszyscy, którzy cenią sobie połączenie ciekawych aranżacji, wysublimowanych dźwięków z mądrym tekstem, w grudniowy, sobotni wieczór znajdą się we właściwym miejscu.

Zespół AJAGORE w składzie:

Sławomir Kornas - śpiew, bas
Maciej Kortas - gitary
Michał Szczeblewski - instrumenty perkusyjne

Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia