Audiofonia z Majakovem

Audiofonia

odbyło się
25
02.2011
Piątek
Tczew - Audiofonia z Majakovem
Zadebiutował na antenie Radia Fabryka w ostatnim wydaniu Audiofonii, tego samego dnia wystąpił także w trakcie imprezy Audiofonia Night w Malborku. Nie zamierzamy zwlekać. Już w tym tygodniu Majakov, bo o nim mowa, zagra na żywo w naszym studiu. Towarzyszyć mu będzie, jak zawsze, duet MiT.

Polecamy naszą transmisję w Ra...diu Fabryka i Telewizji TeTka w najbliższy piątek od 21.00!

W trakcie programu rozlosujemy także 2 darmowe wej...ściówki na sobotnią imprezę w Klubie Stare Kino w Gdańsku, gdzie pojawi się m.in. Mc SirReal z Freestylers. Szczegóły imprezy: http://www.facebook.com/event.php?eid=201585639858138

Link do transmisji internetowej na żywo w piątek od godz. 21:00 - http://tetka.pl/index.php?page=live

MAJAKOV

Naprawdę nazywa się Tomasz Majewski, pochodzi z Malborka.
Od mniej więcej 2000 roku zaczęła się jego podróż po nieznanych wcześniej dźwiękach szeroko pojętej muzyki techno oraz zamiłowanie a zarazem życiowa pasja do muzyki elektronicznej. W 2008 roku zostaje uzależniony od gramofonów i płyt vinylowych, stawia również pierwsze kroki w tworzeniu własnych utworów. Jego sety są bardzo różnorodne - gatunkiem przewodnim jest tech-house ale zawsze znajdzie się w nich domieszka deep-house'u oraz "nowego" techno. Od pewnego czasu razem z Charles'em May prezentuje swoje umiejętności organizując cykliczne imprezy pod nazwą Electronic Revolution.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia