Roman Puchowski - koncert

Roman Puchowski (fot. tcz.pl)

odbyło się
19
03.2010
Piątek
Tczew - Roman Puchowski - koncert
W dniu 19 marca odbędzie się koncert Romana Puchowskiego w Restauracji Cztery Pory Roku . Wstęp 15zł - biletowany. Bilety w sprzedaży w lokalu. Każdy bilet przypisany będzie miał numer stolika. Przy zakupie można określić na ile osób ma zostać przygotowany dany stolik.

Roman Puchowski (ur. 28 marca 1966 w Tczewie) - muzyk awangardowy i bluesowy. Wokalista, instrumentalista, kompozytor, autor tekstów oraz profesor warsztatów gitarowych. Na swoim koncie ma występy na różnych scenach Europy a także na najważniejszych festiwalach i imprezach bluesowych. Współpracuje m.in. z takimi muzykami jak: Keith Dunn, Nick Katzman i Sugar Blue. Jako jedyny bluesman wziął udział w ogólnopolskim projekcie koncertowym Mistrzowie gitary. W 2001 roku powołał do życia multimedialny projekt będący zarazem alternatywną grupą koncertową - Von Zeit, gdzie współpracuje razem z Jackiem Kuleszą oraz Sebastianem Szczepanowskim. We wrześniu 2006 roku wydał swój pierwszy solowy album zatytułowany Simply.

Źródło informacji o artyście: http://www.puchowski.vonzeit.pl/index_pl.html
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +1

  Jakub_gość

  15.03.2010, 12:03

  Cieszmy się z takiego artysty.

  Warto pójść na ten koncert. Pan Puchowski to doskonały artysta, który kocha to, co robi. Jest wspaniałym, radosnym człowiekiem. U mnie wywołał same pozytywne emocje, kiedy przeprowadzałem z nim wywiad. Takich muzyków brakuje - konsekwentnych. I myślę tu o konsekwencji w tym, że nie poddaje się modnym gustom, a gdyby to zrobił, jestem przekonany, że zarobiłby mnóstwo pieniędzy, bo ma niesamowity talent. Jednak w tej muzyce nie chodzi o pieniądze, a ja to bardzo cenię.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx9.xx1 
 • abigail_gość

  17.03.2010, 08:37

  rewelacja!!!!!!!!!!!!!1

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • pingapinga

  18.03.2010, 06:56

  ale o godzinie to nikt nie wspomni.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • hmmm_gość

  18.03.2010, 12:50

  Pewnie na 20 jak ostatnio.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia