ZAPROSZENIE na spotkanie ze Św. Mikołajem

Santa Claus

odbyło się
07
12.2011
Środa
Tczew - ZAPROSZENIE na spotkanie ze Św. Mikołajem
Na specjalne zaproszenie szkoły językowej dla dzieci Helen Doron do naszego miasta przybędzie specjalny gość z Bieguna Północnego - Św. Mikołaj.

Ugościmy go ciepłym mlekiem i ciasteczkami w siedzibie naszej szkoły Helen Doron, która mieści się przy ul. Korczaka 1 w Tczewie dnia 7 grudnia 2011 roku o godzinie 16.00.

Z tej też okazji zapraszamy tego dnia wszystkie dzieci i te małe i te większe by mogły zobaczyć specjalnego gościa, pobawić się z nim, szepnąć na uszko jaki prezent wymarzyły sobie pod choinkę, a także zrobić pamiątkowe zdjęcie, które zostanie wykonane przez fotografa zaproszonego specjalnie na ten cel.

Serdecznie zapraszamy.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona!!! Zapisy: telefonicznie pod numery 509 02 55 32 lub 504 67 07 02 lub osobiście w naszej szkole do 6 grudnia br.

Informacje organizacyjne dla rodzica na temat imprezy:
Bilet wstępu - 10 zł od dziecka /cena biletu w całości pokryje wartość prezentu jakie dziecko otrzyma od Św. Mikołaja/
Pamiątkowe zdjęcia - Każdemu dziecku zostaną zrobione zdjęcia przez fotografa, które będzie można zakupić w naszej szkole ok. 20 grudnia br.
Zakup zdjęć jest dobrowolny. Zdjęcia nie sprzedane zostaną zniszczone.
Cena kompletu 3 zdjęć - 32 zł./kalendarz format A4 + 2 mniejsze w rameczkach - sylwetka i portret/. Pojedyncze zdjęcie wybrane z kompletu kosztuje 17 zł.
Na życzenie Państwa istnieje możliwość zrobienia dziecku zdjęcia legitymacyjnego 4 szt. w cenie 7 zł.

Jeśli ta impreza dla dzieci wydaje się Państwu interesująca zaproś lub prześlij tą informację swojemu znajomemu.
Drukuj
Prześlij dalej