Koncert ImBeer w Blues Brothers

imBeer (fot. imbeer.org.pl)

odbyło się
16
04.2011
Sobota
Tczew - Koncert ImBeer w Blues Brothers
Klub Blues Brothers zaprasza na koncert grupy imBeer.

Lokalizacja: 83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 29, start godz. 21:00

Cena biletu: 10 zł

Rezerwacja biletów: w klubie. Liczba biletów ograniczona!

imBeer

Zespół powstał w trójmieście w roku 2005 z inicjatywy basisty Pitera, do którego dołączyli kolejno: gitarzysta Mejden oraz charyzmatyczny perkusista Matthew. Pierwsze próby odbywały się w małym studiu na terenie stoczni gdańskiej. Na początku listopada 2005 roku w zespole pojawił się gitarzysta Misiek, a zespół zaczął ćwiczyć w ośrodku MODeM w Matemblewie. Pracę nad materiałem rozpoczęto razem z wokalistką Kasią.

Na początku roku 2006 z zespołu odszedł Mejden, zakładając własny mocno rockowy band, a niedługo potem zespół rozstał się z Kasią, która niedługo później podjęła współpracę z Mejdenem.

Piter, Misiek oraz Matthew wybierając ścieżkę melodyjnego funk-rocka przez dłuższy czas trwali jako instrumentalne trio pracując mimo to nad swoim materiałem, zaliczając nawet w marcu 2006 krótki występ w klubie MODeM, w którym odbywały się próby.

Po występie do współpracy zaproszono gitarzystę Wojtka, a przez chwilkę w kapeli za śpiewanie wziął się młody, rockowy wokalista Lepa (wokal a'la Riedel/Jaryczewski), ostatecznie jednak rezygnując na rzecz grania na gitarze w innej kapeli. Niedługo potem skończyła się współpraca z drugim gitarzystą.

Mniej więcej w tym okresie (po długich poszukiwaniach pośród różnych nazw) Matthew zaproponował nadanie zespołowi nazwy imBeer, która została zaakceptowana jednogłośnie.Po wakacjach 2006 na sprawdzenie swojego wokalu do zespołu zaproszono Ketchupa i zaczęto prace nad materiałem już wokalnym.

W tym składzie na początku 2007 roku, przygotowany już do występów imBeer zagrał swój pierwszy oficjalny koncert w Pubie Patio, zorganizowany przez przyjaciela zespołu - Sachego,a zaraz potem zespół zaproponował Sachemu funkcję "managera" kapeli oraz drugiego gitarzysty...

...w ten sposób wykrystalizował się skład: (Piter, Matthew, Misiek, Ketchup, Sachy), który rozegrał kilkanaście koncertów, począwszy od niewielkich scen w małych klubach, a skończywszy na dużej scenie Braniewskiego Amfiteatru...

Na przełomie roku 2009/2010 skład uległ zmianie. Z zespołu odszedł Sachy, a miejsce Pitera zajął młody, energiczny i pełen pomysłów basista Karol

Na dzień dzisiejszy skład zespołu wygląda następująco:

Ketchup
Misiek
Matthew
Karol
by: ImBeer

Więcej informacji o artyście: http://www.imbeer.org.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • obrs_gość

  30.03.2011, 04:48

  słaby wokal

  z tak słabym wokalem to daleko nie zajadą... WOKAL to PODSTAWA panowie

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx0 
 • Giewont_gość

  18.04.2011, 19:26

  Dobry koncert. Obie kapele zagrały świetnie. Szkoda, że tak mało ludzi. Niestety zabrakło reklamy - to jest bolączka tczewskich koncertów, imprez itp.

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx2.xxx 
 • przyjaciel_gość

  19.04.2011, 09:05

  to nie to

  Koncert był słaby, praktycznie nikt się nie bawił, jedna tańcząca pijana osoba. Potem wyszedłem.

  Odpowiedz
  IP: 77.112.xx8.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.