Flaga (fot. tcz.pl)

odbyło się
08
05.2010
Sobota
Tczew - Obchody 65. rocznicy zakończenia II wojny światowej

Obchody 65. rocznicy zakończenia II wojny światowej

W sobotę, 8 maja, w 65-tą rocznicę zakończenia II wojny światowej, w Tczewie odbędą się uroczystości religijno-patriotyczne. Do udziału w nich samorząd zaprasza wszystkich mieszkańców.

Obchody rozpoczną się o godz. 12.00 przy obelisku w Parku Kopernika. Prezydent Tczewa oraz Konwent Organizacji kombatanckich zapraszają wszystkich mieszkańców na uroczystości. Przy obelisku wartę pełnić będą harcerze oraz żołnierze 16. Tczewskiego Batalionu Saperów. Złożone zostaną kwiaty i zapalone znicze. W programie są także okolicznościowe przemówienia prezydenta Tczewa oraz przedstawiciela Konwentu Kombatantów.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

  • mieszkanka_gość

    08.05.2010, 14:16

    I to wszystko? Nie czuć w tym entuzjazmu ,który powinien być przy tak wielkich rocznicach.

    Odpowiedz
    IP: 83.25.xx6.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Archiwum wydarzeń

Tczew - Bezpłatne badanie wzroku!

Bezpłatne badanie wzroku!

Zapraszamy na bezpłatne badanie wzroku. Badanie odbywa się w naszym gabinecie w salonie optycznym Doktor Marchewka na ul. Kwiatowej 17, w markecie Kaufland. Badanie optometrystyczne wzroku ma na celu ocenę jakości widzenia i diagnozę wad jawnych...