Wymienialnia książek. Przeczytałeś? Podaj dalej!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
01
12.2018
Sobota
Tczew - Wymienialnia książek. Przeczytałeś? Podaj dalej!
Uwaga! Uwaga! Ważny komunikat dla wszystkich kolekcjonerów, miłośników zróżnicowanej gatunkowo literatury, zapalonych poszukiwaczy nowości wydawniczych oraz wielbicieli tak zwanych książek z duszą. Już niebawem rusza kolejna, siódma edycja, cieszącej się ogromną popularnością Wymienialni Książek. Widzimy się w sobotę, 1 grudnia 2018 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00, w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ulicy J. Dąbrowskiego 6.

To jednak nie wszystko! Oprócz soboty, 1 grudnia br., osoby zainteresowane wymianą książek zapraszamy również w terminach: 4 grudnia (wtorek) oraz 6 grudnia (czwartek) w godzinach od 16:00 do 18:00.

Chciałbyś odświeżyć prywatne zbiory książkowe, uzupełnić niekompletne serie wydawnicze bądź zwyczajnie wzbogacić o nowe pozycje domową biblioteczkę?

Marzysz o tym, by wśród setek mniej bądź bardziej znanych tytułów odnaleźć pozycje, które idealnie wpiszą się w twój czytelniczy gust?
Kochasz książki i lubisz się nimi dzielić?
Nietrafiony prezent, pochopny zakup, publikacja nieadekwatna do wieku? Jesteś "szczęśliwym" posiadaczem tego rodzaju pozycji?
Pragniesz ocalić od zapomnienia kolejne tytuły?
Lubisz szukać, przeglądać, wertować, przedzierać się przez setki książek w poszukiwaniu nowych, interesujących lektur?
Jeżeli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że biblioteczna Wymienialnia Książek jest wprost stworzona dla Ciebie!

Literatura science fiction, albumy, repetytoria, podręczniki szkolne, słowniki, powieści kryminalne

i obyczajowe, popularne serie fantasy, poradniki, horrory, sagi skandynawskie, opracowania regionalne... Książki polskie i zagraniczne... Publikacje nowe i te nieco starsze... Coś dla małych, średnich i dużych... Bestsellery oraz ceniona przez czytelników klasyka literatury... Wszystko to
i jeszcze więcej czekać będzie na uczestników grudniowej wymienialni w budynku tczewskiej książnicy. Kilka tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych tytułów a wśród nich właśnie TY! Brzmi kusząco?
Zapraszamy.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegóły akcji czytelniczej znajdują się w Regulaminie Wymienialni Książek.

Drukuj
Prześlij dalej