Projekcja multimedialna "Z boku czasu" - impreza odwołana

Projekcja "Z boku czasu"

odbyło się
10
09.2010
Piątek
Tczew - Projekcja multimedialna "Z boku czasu" - impreza odwołana
Centrum Wystawienniczo - Regionalne Dolnej Wisły "Fabryka Sztuk" w Tczewie zaprasza na projekcję multimedialną "z boku czasu", która odbędzie się 10 września o godz. 20.00 na dziedzińcu Centrum przy ul. 30 stycznia 4.

Uwaga - z przyczyn niezależnych od organizatora impreza odwołana

Projekcja z boku czasu to obrazy niecodziennej rzeczywistości zapisane telefonem komórkowym. Z boku czasu to mobilny cykl prostych i zagmatwanych opowieści. Rzeczy dzieją się samoczynnie, płynnie i w zaskakującym tonie. Scenerie bywają różne jak różne bywają ludzkie twarze. Jasność i mrok, tajemnice, chłód, prawda i fantazja, obecność i nieobecność zarazem, przytomne i szerokie widzenie świata. Patrzenie z boku na toczące się sytuacje i kreowanie ich na własną rękę. Zamyślone fakty życia, wiele niewiadomych i pytań bez odpowiedzi. (czas projekcji 53minuty).

Krzysztof Olechnowicz a.k.a. wiele twarzy we mnie

Urodzony w pryma aprilis '83 w Gdańsku, od zawsze na ulicach tego miasta, z natury uciekinier, człowiek z podwórka, twórca samouk, włóczykij - poszukiwacz i obserwator obrazów z dni, które płyną swoim rytmem, obecny gdzieś blisko, rejestrator rzeczywistości zamyślonej, autor ukrytego sensu i tajemnic wartych odgadnięcia, wielbiciel ambientu i syn mroku w jednym, kolaż wielu twarzy ludzi spotkanych w życiu, filozof i marzyciel, planetarny poeta, spięty człowiek żyjący na luzie, często stojący z boku, w cieniu, ktoś idący swoją drogą.

Wstęp wolny
Drukuj
Prześlij dalej