XI Wielkie Dyktando - Zmierz się z ortografią


odbyło się
21
05.2010
Piątek
Tczew - XI Wielkie Dyktando - Zmierz się z ortografią
W piątek, 21 maja, o godz. 13, w Gimnazjum Nr 2 (ul. Południowa 6) odbędzie się XI WIELKIE DYKTANDO. Organizatorami i autorami tekstu - najeżonego ortograficznymi pułapkami - są Ewa Groos oraz dyrektor Piotr Przybylak.

Konkurs jest adresowany nie tylko do gimnazjalistów, ale również do osób dorosłych, pragnących zmierzyć się z zasadami naszej ortografii.
W poprzednich edycjach wzięli udział min. Prezydent Miasta Z.Odya, B. Kamińska , K. Szlagowski, oraz W. Borzyszkowski, który jest z nami od początku konkursu. Na zwycięzców czekają nagrody: Pióro Prezydenta Miasta oraz Pióro Dyrektora Szkoły. Teksty dyktand z poprzednich edycji są dostępne na stronie internetowej szkoły www.gim2tczew.com

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! Zgłoszenia przyjmuje sekretariat szkoły.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • asd_gość

    21.05.2010, 21:27

    Moja szkoła, moja wychowawczyni.

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.