Szymon Hołownia w Fabryce Sztuk

Biesiady literackie

odbyło się
27
05.2011
Piątek
Tczew - Szymon Hołownia w Fabryce Sztuk
"Fabryka Sztuk" Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych serdecznie zapraszają na ostatnią już biesiadę literacką z cyklu "Czytaj, aby zrozumieć świat… kobiet, Czytaj, aby zrozumieć świat… mężczyzn". Ten wyjątkowy i niezwykle popularny cykl zamknie spotkanie z SZYMONEM HOŁOWNIĄ.

Dziennikarz i publicysta. Dyrektor programowy kanału religia.tv. Niezwykłą popularność przyniósł mu program TVN "Mam talent", który współprowadzi wraz z Marcinem Prokopem. Autor książek: "Kościół dla średniozaawansowanych", "Tabletki z krzyżykiem", "Monopol na zbawienie". Laureat wielu nagród, głównie za łączenie treści religijnych z zagadnieniami życia świeckiego.

Spotkanie prowadzi Krystian Nehrebecki.
Fabryka Sztuk zaprasza!
27 maja 2011r. godz. 17.00.
Wstęp wolny!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  yhy_gość

  26.05.2011, 08:18

  Coś dla tych, którzy tak protestowali p-ko spotkaniu z prof. Środą. Pan Szymon udzieli tak "cennych" rad dla kobiet jak: wzór na datek na tace, jak zaklejać kopertę na kolędzie, jak pogodzić zajmowanie się dziećmi i kuchnią i jeszcze znaleźć czas żeby posprzątać u proboszcza za "Bóg zapłać".

  Odpowiedz
  IP: 213.238.xx4.xx7 
 • +1

  ;)_gość

  28.05.2011, 00:53

  "ciekawa" opinia...byłam na spotkaniu,kto nie był niech żałuje...

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.