eM = eMocje - koncert w Blues Brothers

eMocje (fot. eMocje)

odbyło się
20
05.2011
Piątek
Tczew - eM = eMocje - koncert w Blues Brothers
Klub Blues Brothers zaprasza na koncert trójmiejskiego zespołu EMocje! W 2011 r. eM obchodzi 18 lecie swojej działalności. Z tej okazji zespół zagra serię koncertów jubileuszowych, na które zaprosi gościnnych muzyków. Na koncercie w Tczewie zagrają: Mariusz Dalecki - wokal, gitara; Łukasz Kumański - perkusja, Artur Olkowicz - bas, Tomasz Górnicki - gitara, wokal.

Lokalizacja: 83-110 Tczew, ul. Armii Krajowej 29, start godz. 21:00

Bilety: 10 zł bilet normalny, 35 zł pakiet płyta eM EMOCJE + bilet (rezerwacja biletów w klubie)

eM

23 października wyszedł trzeci krążek studyjny trójmiejskiej grupy eM EMOCJE. Płyta wydana jest w limitowanej serii 333 egzemplarzy. Każda ma swój indywidualny numer i podpisana jest przez członków zespołu.

Od samego początku naszym zamierzeniem było, aby album miał charakter niekomercyjny. Chcieliśmy, aby płyta była surowa i gitarowa, a także ostrzejsza od dwóch poprzednich...

333 sztuk płyt ma też wymiar symboliczny. Muzycy eM EMOCJE pochodzą z Trójmiasta, jest to trzecia płyta w ich dorobku i nagrana w trio.

eM - kilka wyjść


Mastering płyty został wykonany w stolicy masteringu - Nashville. Odpowiedzialnym za niego inżynierem jest Richard Dodd. Richard masterował min. najnowszą płytę Kings of Leon.

Płyty nie jest dostępna w klasycznej dystrybucji, a więc nie kupicie jej w tzw. „dobrych sklepach muzycznych”. Można ją kupić wyłącznie na stronie zespołu, lub koncertach.

http://em.com.pl/sklepik.html

Momentem przełomowy w historii eM jest rok 2003 - wygrana w konkursie rockowym organizowanym przez radiową „Trójkę”, w którym kawałek "Tramwaje jak komety" (...tu wszystko się kończy i zaczyna – Gdańsk, Sopot, Gdynia...), zdobył pierwszą nagrodę. Od tamtego czasu grupa wydała trzy albumy studyjne: „Kilka wyjść” (2004 r.) i „Taniec skośnookich delfinów” (2006 r.) i najnowszy „EMOCJE” (2010 r.)

Strona zespołu eM: http://em.com.pl , http://www.facebook.com/emocje
Drukuj
Prześlij dalej