XIII Festiwal Muzyki Rodzinnej FAMILIA-TCZEW

Festiwal Familia (fot. tcz.pl)

odbyło się
22
05.2010
Sobota
Tczew - XIII Festiwal Muzyki Rodzinnej FAMILIA-TCZEW
Na tegorocznym festiwalu Muzyki Rodzinnej FAMILIA-TCZEW wystąpi 12 zespołów - z Białorusi, Łotwy, Słowacji i Niemiec oraz z różnych regionów Polski. Tegoroczną nowością będzie wykonanie przez występujących utworu na jubileusz 750-lecia miasta Tczewa.

Myślą przewodnią festiwalu, który odbędzie się już po trzynasty, jest integracja rodzin poprzez śpiew, muzykę i taniec. Jak każdy konkurs tak i ten oceniać będzie jury złożone z ekspertów muzycznych różnych gatunków i rodzajów muzyki, artystów i znawców scen polskich oraz tekstów literackich z kraju i z zagranicy. Regulamin festiwalu nie ogranicza rodzaju wykonywanej muzyki, dzięki temu mamy ogromną różnorodność prezentacji muzycznych od muzyki poważnej poprzez folk, rock, muzykę biesiadną do muzyki regionów i ludowej.

Organizatorem Festiwalu FAMILIA-TCZEW jest Fundacja Domu Kultury a współorganizatorami Urząd Miejski oraz Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Impreza odbędzie się, w zależności od pogody, w parku lub w Centrum Kultury i Sztuki (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 10).

PROGRAM (sobota, 22 maja):

9.00 - 14.00 - Koncerty konkursowe
16.00 - Ogłoszenie wyników konkursu
- Wręczenie nagród
- Koncert Laureatów
18.00 - Koncert gwiazdy festiwalu
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +7

  :(_gość

  07.05.2010, 23:33

  :(

  miało być wystrzałowo i bogato dlatego że jest jubileusz miasta, a jest gorzej jak było w latach ubiegłych, hmmm :(

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.