Seminarium dla przedsiębiorców

Unia Europejska (fot. archiwum)

odbyło się
03
02.2010
Środa
Tczew - Seminarium dla przedsiębiorców
'W związku z realizacją projektu "Trzy filary - Bank Partnerów Lokalnych" realizowanego przez Powiat Tczewski w ramach Poddziałania 7.2.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki organizowane jest seminarium dla przedsiębiorców Powiatu Tczewskiego. Seminarium odbędzie się dnia 3 lutego 2010 r. o godz. 14.30 w biurze Fundacji Pokolenia - ul. Kościelna 6/7 w Tczewie.

Zakres seminarium obejmuje przedstawienie informacji na temat dostępnych środków i programów dla przedsiębiorców oraz dla osób chcących założyć działalność gospodarczą. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości pozyskania dofinansowania na rozwój MŚP z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Regionalnego Programu Operacyjnego, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, jak i również instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców tj. pożyczki, poręczenia kredytowe oraz środki z PFRON.
 
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  RiO_gość

  31.01.2010, 16:59

  Formularz zgłoszeniowy...

  "Wypełniony formularz należy przesłać do 16. listopada na adres e-mail." Tak jest zapisane w załączniku nr 2."Seminarium dla przedsiebiorcow - formularz zgloszeniowy " Nie ma się co spieszyć, została masa czasu ;) ŚWIADCZY TO TROCHĘ O POZIOMIE ORGANIZACJI...

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx7.xx1 
 • organizator_gość

  01.02.2010, 08:08

  Dziękujemy za czujność, jest to przypadkowy błąd. Termin zgłoszenia wciąż otwarty. Zapraszamy.

  Odpowiedz
  IP: 83.14.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.