Audiofonia z Eliotem

Audiofonia

odbyło się
25
03.2011
Piątek
Tczew - Audiofonia z Eliotem
Czas na kolejne spotkanie w Audiofonii w formie, która pozwala sprawdzić potencjał naszych gości. Już 25 marca w studiu Radia Fabryka i Telewizji Tetka zaprezentuje się Wam Eliot (Twins of Sound) - gość z Olsztyna. Obok niego pojawią się również członkowie duetu MiT.

Eliot, czyli Szymon Cezary Pałejko urodził się 18/06/1985 w Olsztynie. Ironią losu w jego życiorysie jest fakt, że nigdy nie szukał muzyki, nic nie wskazywało na to, że jej poświęci swoje życie. Dopiero gdy skończył 18 lat wciągnęła go w swój magiczny świat. Ten pełen buntu człowiek stał sie jej pokornym sługą, nagle - z dnia na dzień - okazało się, że nie może żyć bez pełnych klubów, bez grania dla ludzi, bez obserwowania ich reakcji ... Dla niego stanie w miejscu równe jest cofaniu się. Wciąż ma nieposkromiony apetyt na życie, prze do przodu, szuka, eksperymentuje. Myli się, złości lecz nie zniechęca go to. Rozpoczynał po omacku, bez wyraźnych wpływów czy idoli. Teraz w jego setach wiodą prym dźwięki soulfull, classic, deep house z wyraźnym ukłonem w stronę old schoolu a czasami disco. Pasjonat, choleryk. Przy jego muzyce nie sposób używać słowa "standard", gdyż zawsze cieszy czymś nowym, innym, oryginalnym. Aktualnie fascynuje się amerykańską sceną house'u i klasyką tego gatunku. Grał w wielu miejscach, jak sam przyznaje raz w lepszych, raz w gorszych. Raz z najlepszymi, raz z tymi, którzy na miano dj'ów nie zasługują "z każdej lekcji należy wyciągnąć wniosek". Na swoim koncie ma dwa lata rezydentury w olsztyńskim klubie Pestka Chillout Club, które niesamowicie go rozwinęły i stały się nijako kuźnią jego talentu co zaowocowało zaproszeniami do takich klubów jak: w Piekarnia (Wawa), Platinium (Wawa), Soho (Sopot), Mandarynka (Sopot), Boolvar (Gdynia), IQ (Bydgoszcz), Rezydencja (Łódź), m25 (Warszawa), SQ (Poznań) Niejednokrotnie udowodnił, że potrafi pokazać temperament i pewnością jest, że jeszcze nie jeden raz nas zaskoczy.

Paweł Niwiński vel El.com muzyką interesował się od najmłodszych lat swojego życia. Początkowo obracał się w rytmach vocal house..u i lekkich tribali. Ze względu na możliwość istnienia w bydgoskim życiu klubowym zainspirował się muzyką graną w Zentrum, SonoBarze, Tarasie, Pepperze.

Od 2005 roku pod wpływem cyklu imprez "Outdoor Clubbing Expierence" zmienił swoje zainteresowania na brzmienia wypełnione elektroniką.

Obecnie rozkochuje klubowiczów w pływających warm up'ach spod "nutki" vocaldeepu, deephouse, deeptechu.. Miał możliwość supportu The Lovebirds, Scope'a, Shur-i-Kan'a, Manuela Tura, Jimpstera, Pol_On i wielu innych wspanałych polskich jak i zagranicznych artystów. Wraz z Aimarem jest twórcą projektu Classic Track. Obecnie regularnie gra w Sopockich klubach jak Soho czy Klubowa. Na naszą transmisję zapraszamy w piątek od 21.00 do Radia Fabryka i Telewizji Tetka.
Drukuj
Prześlij dalej