Przebierany Dzień Kobiet @ klub Tromba

(fot. mat. organizatora)

odbyło się
05
03.2011
Sobota
Tczew - Przebierany Dzień Kobiet @ klub Tromba
W związku z tym, że karnawał dobiega końca klub Tromba razem z duetem MiT organizują coś specjalnego – imprezę PRZEBIERANĄ. Impreza kończąca karnawał, która odbędzie się 5 marca, związana będzie z nadchodzącym Dniem Kobiet, w związku z czym tematem przewodnim będzie płciowa zamiana ról. Mężczyźni przebierają się za kobiety, kobiety za mężczyzn. Będzie to okazja do sprawdzenia się w roli damy bądź dżentelmena. Osoby przebrane maj...ą prawo pierwszeństwa – na wejściu, na barze i gdziekolwiek indziej.

Główną atrakcją muzyczną będzie występ duetu Vacos & Billy Savage, którzy znakomicie dopasowani są do klimatu klubu - będzie to set z wokalem na żywo. Więcej info poniżej. Oprócz nich wystąpią: Pedro Dust z Malborka oraz MiT. Nie zabraknie także wrażeń wizualnych. Muzyka oscylować będzie wokół szeroko pojętego house’u .
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Z okazji Dnia Kobiet dla pierwszych 15stu pań, które wstąpią tego dnia do klubu mamy prezent – płytę DVD z videosetem duetu Vacos & Billy Savage.

Fragment występu Vacos & Billy Savage w Radiu Fabryka i TV Tetka:

http://tetka.pl/index.php?page=movie&id=56

Zagrają:

Vacos & Billy Savage (PROLOGIC|TRÓJMIASTO)
Pedro Dust (AUDIOFONIA|MALBORK)
MiT (AUDIOFONIA|RADIO FABRYKA|TCZEW)

start: 21.00
bilety: 10 PLN // PRZEBRANI 5 PLN!

Vacos - Łukasz Zieliński - na polskiej scenie muzyki klubowej obecny od2003 roku. Swoje pierwsze dj'skie kroki stawiał na polu szeroko pojętej muzyki Techno. Rok 2005 był przełomowy - wtedy to zafascynowały go i zupełnie pochłonęły dźwięki electro, tech-house'u, progressive house'u i minimalu. Od tej pory nieustannie dryfuje po morzu klubowych dźwięków, ocierając się o różne gatunki elektronicznej muzyki klubowej, wyławiając z niej najciekawsze okazy. Co za tym idzie, jego styl ciężko jest zaszufladkować i jednoznacznie określić. Jednak nie przeszkadza to dostrzeżeniu radości i muzycznemu spełnieniu ludzi bawiących się przy jego tryskających energią i setkami bogatych dźwięków setach.

W swojej karierze miał przyjemność supportować takich artystów jak:
Apparat (Shitkatapult, Bpitchcontrol, inFiné, P-Vine Germany)
David Carretta (Gigolo Rec. - Francja)
Mount Sims (Gigolo Rec. - Los Angeles/USA)
Filippo "DJ Naughty" Moscatello (Eskimo/Gigolo/Niemcy/Włochy)
Pacou (Tresor/Germany)
Mark Hawkins (CRIME PRODUCTIONS, MOSQUITO, UGLYFUNK, DJAX, NEUE HEIMAT -
LONDON / UK)
Paul Mogg (Gigolo Rec. - Denmark)
The Rogue Element (exeptional records uk , FAT! records/UK)
The Activator (Gigolo Rec./Submerge/Softcurls/Detroid)
Play Paul (Gigolo/Kitsune/Blackjack/France)
Yapacc (Neuton/Perlon/Berlin-Germany)
Chrisptopher Just (Gigolo Rec./XL - France)
Mihai Popoviciu (Gigolo, LNZ, Size Doesn't Matter, Vokuhila Romania)
Tomie Nevada (Zenit/Unleash - Germany)
Fenko (Frankfurt/Germany)
PACKO GUALANDRIS (Luksemburg)

Obecnie pochłonięty współpracą z William'em Malcolm'em czyli "Billy Savage" – absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, doskonale dopełniającym ich wspólne sety dawką wokalu, który na długo pozostanie w Waszej pamięci. William Malcolm od 2006 roku jest współtwórcą i front menem zespołu Timmy and the Drugs (Punk Rock/Freak Show). Inspiracje i korzenie zespołu sięgają do różnorakich motywów, od muzyki cyrkowej, aż po elektroniczną. Zmaterializowaniem muzycznego alter ego było nagranie albumu "The Freak Show". Rok pobytu w Arkham zaowocował nagraniem kolejnego pt. "The Straitjacket". William nie ogranicza się jednak wyłącznie do śpiewania, jest również kompozytorem melodyjnych, soundtrackowych utworów na klawiszach. Nie boi się kontrowersyjnie mieszać motywów klasycznych z jazzem czy electro. Jego kompozycje prezentowane były podczas licznych festiwali poezji m.in. w Schenbar (Berlin, Niemcy) czy Cape Cod, Eastham (Hanover, USA). W 2006 roku skomponował on muzykę do filmu dokumentalnego "Ziarno Miłości" w reżyserii Lucyny Kościńskiej. Ponadto, na swoim koncie posiada liczne występy w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Do jego solowego dorobku zalicza się album z 2005 roku "Voices from the Box". Kolejny pt. "Graveyard Love Songs", którego premierę przewiduje się na rok 2010, będzie pointą a zarazem podsumowaniem jego dotychczasowej twórczości artystycznej.

Ten niesamowity duet gwarantuje niezapomnianą podróż w świat wyselekcjonowanych dźwięków, które nie pozwolą wam opuścić parkietu do bladego świtu.

Drukuj
Prześlij dalej