Endless Sounds

Endless Sounds

odbyło się
28
01.2011
Piątek
Tczew - Endless Sounds
W ostatni piątek stycznia zapraszamy Was do klubu QADRAT w Tczewie na imprezę ENDLESS SOUNDS. Podczas tego wieczoru za konsolą stanie dj’ski duet MiT. Powszechnie wiadomo, że sety Michała i Tomka rozgrzewają do czerwoności każdy parkiet, a Wy będziecie mogli tego doświadczyć już 28 stycznia. Oprócz MiT zagra także Noonswing.

MiT - jest to dj’ski duet który tworzą : Haman i TomTo. Przez długi okres organizowali imprezy, na których grali wspólnie, jednak obok siebie. Teraz, za namową przyjaciół i po wspólnych przemyśleniach, zdecydowali że ich sety brzmią ciekawiej, kiedy grają je wspólnie, w formie "pojedynku" lub/i "współpracy".

Znają się już od wielu lat. W początkowej fazie znajomości ich gusta muzyczne znacznie się różniły. Haman (Michał) zafascynowany był dźwiękami electroclash i electrotech. TomTo (Tomasz) natomiast, gustował w mocniejszych brzmieniach techno i hardtechno. W ostatnich latach ich fascynacje muzyczne zbliżyły się do siebie, więc w roku 2009 spróbowali swoich sił jako duet. Ich sety gatunkowo można zaliczyć do house, techhouse czy deep house, jednak nie ograniczają się tylko do tego.

Oprócz duetu jaki tworzą, MiT razem z Sonnorone i Mat Asspenem należą także do kolektywu "Projekt: Orgiatorium", który m.in. zajmuje się organizacją imprez klubowych. Jako duet, MiT współpracuje z gdańskim klubem fryzjerskim "Alternative" w wyniku czego ich setów można posłuchać na żywo w salonach fryzjerskich tej prestiżowej marki. Razem współtworzą także cykl imprez pod nazwą "Alternative Night", na których do tej pory zagrały takich znanych gwiazd sceny klubowej jak na przykład Catz'n'Dogz. Cyklicznie, dwa razy w miesiącu można ich usłyszeć i obejrzeć w audycji na żywo o nazwie AUDIOFONIA (www.audiofonia.pl) w Radiu Fabryka i Telewizji TETKA a także w Internecie, gdzie zapraszają zdolnych dj’ów oraz producentów do studia. Od tej pory duet miał zaszczyt wystąpić w wielu miejscach Polski…

Michał i Tomek niemal czyta w myślach bawiących się na parkiecie ludzi. Dokładnie wiedzą czego oczekują i dają im to ze wspaniałym wyczuciem. To wszystko daje mieszankę wybuchową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • aa_gość

  25.01.2011, 19:04

  Trzeba mieć skończone 18 lat?

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx9.xx4 
 • ???_gość

  26.01.2011, 12:39

  no właśnie i do której jest planowana impreza?

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx5.xx6 
 • Connected_gość

  26.01.2011, 13:40

  MiT

  Impreza zaczyna się od 20:00 do 2:00 Raczej nie będzie problemu z wejściem bez posiadania d.o :) Zapraszam!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx3 
 • organizator_gość

  27.01.2011, 11:05

  wejscie od lat 18

  dowody sprawdzane przy wejsciu

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx9 
 • haman_gość

  27.01.2011, 14:50

  post powyzej

  post odnośnie dowodów osobistych nie został napisany przez żadnego z członków MiT, ktoś się po prostu za nas podał :) oczywiście że wejście na imprezę tylko za okazaniem dowodu osobistego. Do zobaczenia w klubie :)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx1 
 • Gościówa:P_gość

  27.01.2011, 15:17

  Audiofonia:D

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia