Terapeutyczna bajka z delfinem

Delfinoterapia (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
27
11.2009
Piątek
Tczew - Terapeutyczna bajka z delfinem
Stowarzyszenie na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w ramach projektu "Delfinoterapia - droga do świata" dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza na spotkania z Ewą Tęczowską - autorką programu terapeutycznego z udziałem delfinów. Spotkanie odbędzie się 27 listopada o godzinie 16.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II (Tczew, ul. Grunwaldzka 1).

W czasie spotkania omówione zostaną możliwości terapeutycznego wykorzystania płyt autorstwa Pani Ewy Tęczowskiej w terapii dzieci 6 - 9-letnich z problemami zdrowotnymi i rozwojowymi - omówione zostaną zagadnienie z zakresu domowej delfinoterapii.

Ewa Tęczowska - Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie (1974). W Polsce jest pionierką różnych form zagranicznych wczasów z delfinami, które w ciągu minionych 8 lat prowadziła najpierw dla pasjonatów delfinów a następnie dla dzieci i osób dorosłych z problemami zdrowotnymi współpracując w tym zakresie z Biurem Anas . Od 1995 roku delfiny były tematycznie obecne w Jej psychologicznych nagraniach relaksacyjnych zatwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia, autorskich cyklach programów TV, pedagogicznych utworach dla dzieci oraz w dodatkowej pracy bioenergoterapeutycznej opartej na zdolnościach uzdrowicielskich. Ewa Tęczowska potrafi skutecznie pomagać ludziom w walce o zdrowie. Doskonale rozumie problemy rodzin z dziećmi specjalnej troski, nie tylko z racji zawodowych ale też osobistych. Obecnie Jej dzieci są zdrowe i mają własne małe dzieci a Ewa Tęczowska zawsze jest młoda i pełna entuzjazmu.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia