Noc chilloutu w Protokulturze

Protokultura (fot. nadesłane do redakcji)

odbyło się
03
09.2010
Piątek
Tczew - Noc chilloutu w Protokulturze
W piątek, 3. września, Grupa Black Moon Division zaprasza na imprezę "Noc chilloutu w Protokulturze". W nastrój odprężenia przeniesie Was muzyka typu ambient, psychedelic chillout, deep, dub step, downtempo.

Zagrają:

Jungel, Ros, Wenar, Moa

Vizualizacje: Grupa Black Moon Division

Własne instrumenty mile widziane (bębny, grzechotki i inne)!

start: godz. 21:00

wstęp wolny

gdzie: "Protokultura" Klub Sztuki Alternatywnej
ul. Wyzwolenia 1, Tczew www.myspace.com/protokulturaclub

Noc chilloutu w Protokulturze to pierwsza impreza z cyklu "Przegląd muzyki alternatywnej", który jest realizowany z Projektu "Aktywnie dla Alternatywy", którego głównym celem jest rozszerzenie i promocja kultury alternatywnej w szczególności tworzonej przez młodzież i do niej adresowanej. W ramach projektu, oprócz przeglądów muzycznych, odbędą się warsztaty tworzenia muzyki oraz tańca brzucha, jak również konkurs amatorskiej twórczości plastycznej i rzeźbiarskiej "Bo żyć znaczy tworzyć".

Projekt "Aktywnie dla Alternatywy" realizowany jest we współpracy z Centrum Kultury i Sztuki, a dofinansowany ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej Fundacji Pokolenia.
Drukuj
Prześlij dalej