Karnawałowa fiesta z sercem na dłoni

Karnawałowa fiesta

odbyło się
26
02.2011
Sobota
Tczew - Karnawałowa fiesta z sercem na dłoni
Już od 10 lat Agencja Impresaryjna "Pop&Art" organizuje w Tczewie duże prestiżowe imprezy karnawałowe. Na początku były to biesiady, później bale miejskie, a od trzech lat karnawałowe fiesty. W tym roku po raz pierwszy impreza będzie miała również charakter dobroczynny. Pieniądze zebrane podczas fiesty i wpływy z licytacji unikatowych przedmiotów zostaną przeznaczone na fundusz stypendialny, z którego finansowane będą stypendia dla dzieci zdolnych i ubogich.

Karnawałowa fiesta z sercem na dłoni odbędzie się 26 lutego w salach restauracji "Piaskowa". Do tańca przygrywać będzie znakomity, toruński zespół "Midnight Band", złożony z profesjonalnych muzyków. W repertuarze zespołu oprócz aktualnych krajowych i światowych przebojów znajdą się również stare rytmy: swing, rock&roll, disco - lata 70-te, muzyka latynoska.

W atrakcyjnym menu przygotowanym specjalnie na fiestę, a składającym się z 4 gorących dań, zimnych przekąsek i deserów, jako danie główne serwowane będą roladki z wołowiny nadziewane pomidorami suszonymi na słońcu podawane na modrej kapuście z kaszą kus-kus. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają fotograficzny suwenir wykonywany ekspresowo, na miejscu. Atrakcją karnawałowej fiesty będą z pewnością szczudlarze i światełko do nieba - kolorowe rozświetlone lampiony z życzeniami.

Podczas licytacji będzie można nie tylko kupić unikatowe przedmioty, ale również wesprzeć fundusz stypendialny Fundacji Pokolenia. Licytowane będą między innymi: pięcioletnie wino hiszpańskie Yllera, stylowy koniak zaliczany do światowej czołówki alkoholi, stalowa, ręcznie robiona szabla, zestaw czterech albumów o Tczewie z autografem autora. Cena wywoławcza każdego przedmiotu wynosić będzie 100 zł.

Zainteresowani udziałem w karnawałowej fieście z sercem na dłoni proszeni są o kontakt tel. 58/ 531 11 45, 692 311 363. Organizatorzy zapraszają osoby indywidualne i delegacje instytucji i przedsiębiorstw, wystawiają faktury Vat. Cena karnetu jednoosobowego wynosi 150 zł.
Drukuj
Prześlij dalej