Zagłosuj i wygraj. Wystawa fotografii w CWRDW

W ub. tygodniu odbył się wernisaż wystawy (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Zagłosuj i wygraj. Wystawa fotografii w CWRDW
Tylko do 28 września można głosować w rankingu publiczności na najciekawsze zdjęcie II Konkursu Fotograficznego "Wakacje z aparatem" organizowanego przez Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły "Fabrykę Sztuk" w Tczewie. Na głosujących czekają nagrody.

Odbył się już wernisaż wystawy, na którym zostały zaprezentowane prace przyjęte do konkursu. Jury w składzie Tomasz Telefus - przewodniczący, Sławomir Gawroński oraz Krzysztof Gierszewski z 378 nadesłanych fotografii przyjęło do konkursu 159 prac. Również podczas wernisażu, radny miejski Roman Kucharski, przedstawiciel Posła Jana Kulasa - fundatora nagrody publiczności, dokonał oficjalnego otwarcia głosowania publiczności. Głosy można oddawać w siedzibie Fabryki Sztuk, przy ulicy 30 Stycznia 4 oraz przez Internet, na stronie www.cwrdw.tczew.pl .

Wśród głosujących zostaną rozlosowane nagrody - bezpłatne pakiety zdjęć do wywołania w STUDIO FOTO VIDEO w Tczewie, które jest generalnym sponsorem Konkursu oraz fundatorem nagrody głównej - cyfrowej lustrzanki. Wartościowe nagrody, w tym za II i III miejsce ufundował patron konkursu - starosta tczewski Witold Sosnowski.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas finisażu wystawy, który odbędzie się 30. września o godz. 17.00. Wówczas zostaną również wręczone nagrody.
Drukuj
Prześlij dalej
 

Komentarz dnia