Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych już ruszył

Teatry Wspaniałe w Tczewie (fot. KH/MM)
Tczew - Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych już ruszył

zobacz galerię zdjęć: 17
12 września w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbyło się uroczyste otwarcie XV edycji Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie.

Program prezentacji scenicznych XV Międzynarodowy Przegląd Teatrów Wspaniałych

(sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki ul. Kard. Wyszyńskiego10, Tczew)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Środa (Wednesday), 13 września 2017r ( wstęp wolny)
9:00 "Odważny Pinokio"- Płomyki - Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem-Malbork
9:20 "Grad miłości" -Studio Danko, Kaliningrad regional Children's and Youth Non-Governmental Organization Maria, Kaliningrad-Rosja
9:40"Ten obcy" Bajkolandia-Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy-Lidzbark Warmiński
10:10 "Królestwo snów"- Adakavas Theatre Rag -Baby Ann"Adakavas Residential Care Home-Adakavas, Litwa
10:30" 80 dni dookoła świata" Mimi Riczi- Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy-Tczew
10:40 "...podróż palcem po mapie" Krasnoludki- Szkoła Podstawowa nr 9 -Tczew
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

10:50 "Jesteśmy" Birzai District Social Care Centre, Birzai-Litwa
11:10"Błękitna planeta" Theatrical Group "Zerniatko" Specialized Children's Community School11:30 " Miłość w czterech żywiołach"-Figiel- Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Łęczna
11:50 "Eurydyka"-Arlekin-Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 3- Bydgoszcz
Przerwa
13:10 "White Dream"-A może...- Fundacja "Sprawni inaczej" - Gdańsk
13:30 " Marzyciel" Orioni, Centrum dla Dzieci Niepełnosprawnych, Zestafoni-Gruzja.



13:50 "Anielski taniec" Special Elementary School "Idnina" Skopje-Macedonia
14:20 "(S)Twórca"- Epitetem po metaforze- Dom Pomocy Społecznej - Lubuczewo
14:40"Kwiat paproci" Teatr Studio Maska, Żytomierska Obwodowa Organizacja Ukraińskiego Towarzystwa Głuchych, Żytomierz-Ukraina

15:10" Zakochany obłok"-To i owo- Warsztaty Terapii Zajęciowej- Orneta
15:30"Sztuka ciszy"- Teatr Plastyczny Sen- Wojewódzki Dom Kultury-Kielce

Czwartek (Thuersday), 14 września 2017r ( wstęp wolny)

9:00"Nogi, nogi roztańczone" Domkowcy - Środowiskowy Dom Samopomocy- Tczew
9:30 "Latarnik" Kworce- Dom Pomocy Społecznej- Gdańsk
9:50 Jonasz"-Bez Kurtyny- Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy- Toruń nr2, Żytomierz-Ukraina

10:10 " Muzyczna planeta" - Theatre of silence, Grodno-Białoruś
10:40 "Z tańcem i śpiewem przez Bośnię" Centar Vladimir Nazor, Bośnia i Hercegowina
11:00"Noe" Teatr WTZ Szansa-Warsztat Terapii Zajęciowej-Białogard
11:20 " Za niebieskimi drzwiami"-Teatr Terapeutyczny- Zespół Kłobuczki-Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy-Biskupiec
11:40 "Baśń o ptaku"-Grupa teatralna GTI-Zespół Szkół Specjalnych-Ignaców
12:00"Opowieść wigilijna"-Teatr Recepta-Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy-Kowalki
12:20"Noc Kupały" -Chernihiv Region Charity Aratta Rehabilitaton Theater Dyvosad- Czernichów, Ukraina
12:50"Czarne-Białe"- Theater Group Aitvaras - Raseiniai of day centre- Raseiniai, Litwa.
13:10"Pan Twardowski"-JiM-Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacji Jaś i Małgosia-Łódź
13:30 "Nasze szczęście" - Koło Teatralne z Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych-Radom



17.00 Koncert Finałowy (wstęp wolny)
"Morska opowieść" Teatrzyk Ze Stumilowego Lasu Przedszkole nr 3 Tczew
Wręczanie nagród

Drukuj
Prześlij dalej