Koncert finałowy IV Tczewskich Wieczorów Organowych

Tczewskie Wieczory Organowe (fot. mat. prasowe )
Tczew - Koncert finałowy IV Tczewskich Wieczorów Organowych
Już w najbliższą sobotę w kościele św.Józefa w Tczewie odbędzie się koncert finałowy IV Tczewskich Wieczorów Organowych - "Organy kontra orkiestra".

Symfoniczne brzmienie organów zestawione zostanie z potęgą orkiestry. Dwie "siły" po dwóch stronach kościoła. Celtyckie legendy, libański folklor, magia improwizacji oraz operowa sentymentalność podczas jednego wieczoru z muzyką! Pomorskie Stowarzyszenie Musica Giovane, Orkiestra Kameralna Progress, Szymon Morus /dyrygent/ oraz Maciej Zakrzewski /organy/ serdecznie zapraszają w sobotę 9 września o godz. 19.15 do kościoła pw. św. Józefa w Tczewie. W programie dzieła m.in.: Wagnera, Pucciniego, Hakima. Nie może Państwa zabraknąć!

Koncert dofinansowano z budżetu miasta Tczewa w ramach wsparcia organizacji pozarządowych w zakresie rozwoju kultury oraz ochrony dziedzictwa narodowego.


Artystów IV Tczewskich Wieczorów Organowych gości LINK HOTEL w Tczewie. Podziękowania za wsparcie finansowe organizatorzy składają również Bankowi Spółdzielczemu w Tczewie.

Wstęp wolny

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Kot_gość

  08.09.2017, 14:09

  muzyka

  Wszystko wspaniale. Szkoda tylko, że w św. Józefie jest potworna akustyka. Potworna. Budynek jako taki jest zacnym projektem swoich czasów. Szkoda, że nie przemyślano projektu pod względem akustyki właśnie. Coś strasznego. Najgorszy (pod tym względem) dużej kubatury obiekt w Tczewie.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.