W Tczewie powstała pierwsza szkoła perkusyjna

Igor Wasiewicz Pawlaczyk (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - W Tczewie powstała pierwsza szkoła perkusyjna
Sakae School to pierwsza w Europie szkoła wspierana przez Sakae. To również pierwsza szkoła perkusyjna w Tczewie.

Tczewsa współpraca z Sakae wynika głównie z podobnych priorytetów- Sakae to bębny wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. Każdy zestaw który opuszcza fabrykę przechodzi kilkanaście testów które mają sprawdzić, czy ten instrument aby na pewno spełnia wymogi nadawane przez firmę Sakae.

- W kwestii mojej szkoły, a w zasadzie naszej, mój drogi uczniu sytuacja jest analogiczna. Zależy mi na tym, żeby zarazić Ciebie pasją do muzyki, którą będziemy razem rozwijać. Wpadać będą do nas perkusiści, których na pewno kojarzysz z ekranów telewizora, a po zakończeniu każdego semestru czeka Ciebie mały koncert. To będzie świetna przygoda! - mówi Igor Wasiewicz-Pawelczyk.

Aktualnie istnieją dwa tryby uczenia się w Sakae Drum School - indywidualny i grupowy. Więcej o inicjatywie - tutaj .

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • muzyk_gość

  13.10.2015, 14:12

  super!!

  w końcu Igor będzie miał gdzie nauczyć się grać!

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx3.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.