Z radością na chwałę Pana - koncert chóru gospel

Juventus
Tczew - Z radością na chwałę Pana - koncert chóru gospel
24 czerwca w kościele szkolnym pw. św. Stanisława Kostki przy pl. św. Grzegorza w Tczewie wystąpił Chór "Juventus" w repertuarze gospel.

Mimo że koncert "Juventusu" zbiegł się w czasie w imprezami Dni Ziemi Tczewskiej, w kościele licznie zgromadziła się publiczność. Energetyczny występ był gorąco oklaskiwany.Chór „Juventus” to grupa 40 młodych ludzi, których łączy wielka pasja wspólnego śpiewania i miłości do muzyki gospel. Oficjalnie funkcjonuje od grudnia 1963 r. przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie. To ciągle grupa ludzi młodych, nie tylko duchem. Tworzą go uczniowie szkół średnich i studenci, a od kilku lat dyrygentką chóru jest gdańszczanka - absolwentka Dyrygentury Chóralnej Akademii Muzycznej w Gdańsku - Joanna Klekowiecka. Na stałe współpracują i koncertują z tczewską Orkiestrą Kameralną "Sanctae Crucis".

Artykuł nadesłany na Tcz24


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  dfdf_gość

  29.10.2012, 16:43

  dfdf

  Bardzo Fajnie na tym było! ;) mam nadzieję że zostanie to powtórzone! :)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA