Na co do kina? Film z papieżem Franciszkiem

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Na co do kina? Film z papieżem Franciszkiem
Połowa kwietnia za nami, a tymczasem na ekrany kin wchodzi wyjątkowy film o tematyce religijnej, w którym po raz pierwszy w historii wystąpił Papież Franciszek.

"Tam, gdzie mieszka Bóg" to produkcja argentyńskiej reżyserki Gracieli Rodriguez Gilio. Film przybliża widzom sylwetki piątki nierozłącznych nastoletnich przyjaciół. Gdy jeden z nich, młody Andrew ucieka z domu, by odnaleźć położone w górach sanktuarium, czwórka przyjaciół rusza wraz z nim. Męcząca wędrówka będzie dla grupy prawdziwym testem wiary i wzajemnej przyjaźni. Co ciekawe w filmie występuje obecny Papież - Franciszek, jako on sam.

Na ekranie tczewskiego kina po raz pierwszy będzie możliwość zobaczenia dwóch wielkich wydarzeń sportowych. 24 kwietnia na dużym ekranie będziemy mogli zobaczyć pierwszy z meczy półfinałowych Ligi Mistrzów, w którym zagrają przeciw sobie Liverpool i Roma. Natomiast 25 kwietnia będziemy świadkami starcia między Bayernem Monachium i Realem Madryd. Będzie to też spotkanie na boisku dwóch wielkich gwiazd piłki nożnej - Roberta Lewandowskiego i Christiano Ronaldo.


Ponadto w repertuarze kinowym zobaczymy: horror "Ciche miejsce", dramat religijny "Maria Magdalena", dramat "Twarz", filmy przygodowe "Player One" i "Tomb Raider", oraz filmy familijne "Piotruś Królik" i "Luis i obcy".

Drukuj
Prześlij dalej