Na co do kina? Aktorskie spojrzenie na słynną disneyowską baśń

Tczew - Na co do kina? Aktorskie spojrzenie na słynną disneyowską baśń
W tym tygodniu w kinach zobaczymy nowe, aktorskie spojrzenie na słynną disneyowską baśń oraz zarazimy się pozytywną energią międzynarodowej koprodukcji rodaków i sąsiadów z południa.

Na ekranach kin ląduje najnowsza produkcja znanego z przepięknych, magicznych produkcji giganta filmowego - Disneya. Produkcja, o której mowa to "Piękna i Bestia" ze znaną z filmów o Harrym Potterze Emmą Watson w roli Belli oraz Danem Stevensem w roli Bestii. To już drugie podejście Disneya do tej baśni po klasycznej animacji z 1991 roku. Tym razem jednak otrzymujemy produkcję mroczniejszą i skierowaną do odrobinę starszych dzieci. Warto wspomnieć, że Emma Watson miała początkowo zagrać główną rolę w nagrodzonym sześcioma Oscarami filmie "La La Land" ale porzuciła tę rolę by zagrać jedną z ulubionych postaci z dzieciństwa - Bellę. Z drugiej strony, grający w wyżej wspomnianej oscarowej produkcji Ryan Gosling, by w niej zagrać musiał zrezygnować z roli... Bestii.

Od piątku będziemy mogli obejrzeć komedię romantyczną nietypowego pochodzenia. "Wszystko albo nic" to międzynarodowa koprodukcja polsko - czesko - słowacka. W głównej roli czeska gwiazda Tatiana Pauhofova, a u jej boku para polskich amantów - Paweł Deląg i Michał Żebrowski. Komedia przedstawi losy dwóch przyjaciółek, obie traktują związki w zupełnie inny sposób i obie będą musiały dokonać wyboru gdy na ich drodze staną czterej przystojni mężczyźni. Film promowany jest piosenką Ewy Farnej pt.: "Wszystko albo nic".

Ponadto w repertuarze znajdziemy: filmy akcji "Kong: Wyspa Czaszki" oraz "Logan: Wolverine", dramat "Chata", film historyczny "Wyklęty", biograficzny "Maria Skłodowska-Curie", komedię "Porady na zdrady", familijny "Był sobie pies", animacje "Ozzy" oraz "Barbie w świecie gier".
Drukuj
Prześlij dalej