Koncert z okazji Święta Niepodległości

Bo wolność jest słodka... (fot. Justyna Grunau)
Tczew - Koncert z okazji Święta Niepodległości

zobacz galerię zdjęć: 23
Narodowe Święto Niepodległości, upamiętniające odzyskanie przez Polskę w 1918 roku niepodległości po 123 latach zaborów, obchodzone jest w całym kraju. Z tej okazji, 12 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się wyjątkowy koncert, który przeniósł widzów do lat 30-tych. Do czasów, gdy prawie 20 lat później od odzyskania niepodległości, w dniu 23 kwietnia 1937 roku Sejm Rzeczpospolitej Polskiej ustanowił Święto Niepodległości.   

Koncert poprowadził Conrado Moreno - Szypowski znany i lubiany prezenter, który wyraża szacunek do polskiej tradycji i przypomina o swoich polskich korzeniach. Autorem scenariusza i reżyserii jest znany aktor Tomasz Gęsikowski, który jest miłośnikiem tamtego okresu i który już od kilku lat przygotowuje koncerty i spektakle z okazji Święta Niepodległości.

Wystąpili: Dariusz Kordek, Anna Lasota, Jakub Oczkowski, Adam Biedrzycki, Sławomir Głazek

Po części artystycznej, jak co roku przygotowano dla widzów słodką, biało-czerwoną niespodziankę.

Koncert zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego w Tczewie. Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Tczewa.

Autorką zdjęć jest Justyna Grunau.
 
 

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • JAN_gość

  23.11.2017, 21:50

  xx

  W CENTRU KULTURY I SZTUKI jest praktykowane coś takiego jak zamawianie biletów przez telefon Moim zdaniem jest to niedopuszczalne i rodzi podejrzenie o jakieś nie do końca etyczne zachowanie personelu Centru Bilety powinny byc kupowane w kasie albo przez internet Takie zamawianie to nic innego jak trzymanie dla znajomych o ile wystep jest atrakcyjny O ile bilety nie zostaną wykupione to też przed koncertem są sprzedawane ale ci co wcześniej próbowali nabyć bilet drugi raz nie przyjdą I tu apel do p dyrektor i władz miasta aby odejść od tych nie do końca czystych praktyk

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA