"Sztuka Przeciwko Przemocy" - pobierz płytę

Sztuka Przeciwko Przemocy
Tczew - "Sztuka Przeciwko Przemocy" - pobierz płytę
Niezła gratka dla miłośników tczewskiej twórczości i nie tylko. "Sztuka Przeciwko Przemocy" wydana na CD przez ACK Zebra oraz Fundację Pokolenia w ramach projektu "Underground na Starówce - od kontestacji do alternatywy". Na krążku znalazło się 14 utworów zespołów mających próby w piwnicach kamienicy przy ulicy Kościelnej w Tczewie, współpracujących z ACK Zebra.

Na płycie można usłyszeć następujące zespoły:
Aporia, Flight Of Fancy, Human Farm, Insomnia, No Libab Dab, Now Or Never, Proteza, One Foot Japan, W Górę Ręce Projekt, California Stories Uncovered, Idol Falls, Missis K, Ras Ziut, Vertigo.
Płyta jest wydawnictwem bezpłatnym. Można ją pobrać w formie elektronicznej za pomocą poniższego linka do czego bardzo wszystkich zachęcamy: http://www.tcz.pl/download/sztuka_przeciwko_przemocy.zip


Hasło "Sztuka Przeciwko Przemocy" jest nawiązaniem i wyrazem sprzeciwu wobec narastającej fali przemocy w relacjach międzyludzkich i w codziennym życiu. Projekt "Underground na Starówce" jest realizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz budżetu Rzeczypospolitej Polskiej w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Uwaga!
Już wkrótce na łamach serwisu Tcz.pl odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać powyższą płytę - prosto z tłoczni. Bądźcie z nami!
Pełna lista utworów:

1. Aporia - Moja perspektywa
2. Flight Of Fancy - Towards west
3. Human Farm - Niesmak
4. Insomnia - Matka
5. No Libab Dab - Bez świadomości
6. Now Or Never - Runaway
7. Proteza - Nostromo
8. One Foot Japan - Nieczysta gra
9. W Górę Ręce Projekt - Mocna strona tunel
10. California Stories Uncovered - Silver
11. Idol Falls - The mask
12. Missis K - Kwas
13. Ras Ziut - Rudie trauma
14. Vertigo - Krew

Miłego słuchania!
Podaj dalej!
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • Niebanalny_gość

  12.10.2009, 18:54

  Fantastycznie :) Dzięki!

  Odpowiedz
  IP:  
 • eksl_gość

  12.10.2009, 21:18

  świetna płytka :)

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx0.xx9 
 • _gość

  12.10.2009, 21:32

  Podoba mi się

  Nie wiem czemu ale te pierwsze utwory są najlepsze (to nie tak, że reszta jest zła). Podoba mi się klimat.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx2 
 • Muzyk_gość

  14.10.2009, 08:01

  Do Adama Przybyłowskiego Jr

  Panie Adamie naprawdę płyta wyszła dobrze i... podoba mi się. Mam tylko jedno zastrzeżenie: wokale, wokale, wokale... za cicho, za cicho, za cicho w 80% utworów. Nad tym musi Pan jeszcze popracować.

  Odpowiedz
  IP: 103.34.xx8.xx9 
 • Słuchacz_gość

  14.10.2009, 08:26

  Uważam, że płyta jest jedną z najlepszych jakie powstały w naszym mieście. Akcja Zebry jest wielce pozytywna, a zespoły które się tutaj pokazały są bardzo dobre. Mówi to człowiek, który nie do końca słucha tego typu muzyki.

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • trab_gość

  14.10.2009, 08:39

  do Muzyk_gość: warto pamiętać, że ustawienie głośności wokali i poziomów innych instrumentów jest częstokroć wykonywane zgodnie z wizją i zdaniem zespołów

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx9.xx6 
 • Pozytywnie zmieniony_gość

  26.11.2009, 13:25

  Zmieniłem zdanie o tej płycie

  Zmieniłem zdanie o tej płycie po kilku miesiącach jej słuchania. Jest to najlepsza płyta wydana w naszym mieście bez dwóch zdań. Dobra robota wszystkich wykonawców oraz realizatora (w poprzednim komentarzu go skrytykowałem - przepraszam). P.S. Na co dzień nie słucham takiej muzyki, ale to jest płyta, która ten fakt zmieniła. Masakra, polecam!

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
 • GuitarHero_gość

  07.05.2010, 10:11

  najlepsza plyta

  najlepsza plyta,a raczej dwie najlepsze plyty tczewskich kapel dopiero sie ukaza ;)

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx7.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia