Gwiazdy programu MAM TALENT w CKiS

Gwiazdy Mam Talent (fot. KH/MM)
Tczew - Gwiazdy programu MAM TALENT w CKiS

zobacz galerię zdjęć: 12
10 listopada na deskach Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wystąpiły gwiazdy programu "Mam Talent" w spektaklu familijnym "Bulle". Iwona Drzymała, Maciej Partyka i Arkadiusz Gwizdała przenieśli widzów do magicznego świata niezwykłych emocji, w którym można było spotkać małą Bulle poszukującą swojego talentu.

Jak skomentowała to Małgorzata Foremniak, była to magia w pełnym tego słowa znaczeniu. Spektakularne połączenie fantastycznego świata z naszym własnym - zamieszkałym przez prawdziwych ludzi z prawdziwymi problemami. Na jej drodze pojawi się nieprzeciętna akrobatka, wyjątkowa tancerka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce Bubble artist!
Niebywała, fantastyczna, delikatna i radosna podróż, podczas której odkrywamy naturę dziecka w każdym z nas!

Podczas występu można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w magicznej bańce oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Aleksandra Kiedrowicz_gość

  13.11.2017, 09:32

  Błąd w artykule

  Witam. Aleksandra Kiedrowicz nie występuje w tym spektaklu. Artystka - akrobatka to Iwona Drzymała. Proszę o zmianę. Pozdrawiam, A.K.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.