Wygraj magiczny pobyt w Disneyland® Paris

Tczew -  Wygraj magiczny pobyt w Disneyland® Paris
Z okazji premiery filmu „Piękna i Bestia” Helios daje Ci możliwość wygrania niepowtarzalnego wyjazdu i pobytu w Disneyland©Paris oraz udziału w ekskluzywnym otwarciu obchodów 25-lecia urodzin Parku.

Zobacz film promujący Disneyland©Paris >>
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘZrób zdjęcie obok magicznej róży w specjalnie do tego przygotowanym miejscu w holu kina Helios Tczew! Zdjęcie wraz z danymi teleadresowymi wyślij na: pieknaibestia@helios.pl

W 2017 roku Disneyland® Paris obchodzi swoje 25 urodziny! To także idealna możliwość dla Ciebie, by wygrać wyjazd na imprezę otwarcia obchodów i spędzić niezapomniany weekend od 21 do 23 kwietnia 2017 roku.

Każda z trzech nagród obejmuje:
2 noclegi w jednym z tematycznych hoteli Disneya, zlokalizowanych tuż przy Parku.
Bilety wstępu do parku ważne trzy dni.
Vouchery na jedzenie na cały pobyt.
Uczestnictwo w imprezie otwarcia obchodów jubileuszu Parku, spotkanie typu meet & greet z postaciami Disney’a. Możliwość poruszania się po specjalnie wydzielonej strefie VIP. Uroczysta kolacja oraz impreza z DJ’em.

Szczegóły pobytu:
3 dni i dwie noce dla 4 osób.
Impreza z okazji 25 urodzin Disneyland® Paris odbywać się będzie w terminie 21-23 kwietnia.
Przynajmniej jedna osoba w grupie musi być pełnoletnia.
Pełne wyżywienie: 2 śniadania, 3 lunche i 2 kolacje.
Restauracja, w której spożywane będą posiłku wymieniona będzie na voucherze. Vouchery mogą być realizowane zgodnie z godzinami otwarcia danej restauracji.
Vouchery nie podlegają wymianie na gotówkę.
Zwycięzcy akceptują Regulamin Konkursu i wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/Aktualnosci/Szczegoly/id/5829/Wygraj-magiczny-pobyt-w-Disneyland%C2%AE-Paris

Drukuj
Prześlij dalej