Koncert Pawła Domagały w CKiS

Paweł Domagała w CKiS (fot. J. Grunau)
Tczew - Koncert Pawła Domagały w CKiS

zobacz galerię zdjęć: 18
20 października w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się koncert Pawła Domagały, jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.
"Opowiem Ci o mnie" to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również? współautorem muzyki. Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i charakter muzyki - wbrew temu, co można by zakładać - nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem I singlem z płyty - "Jestem tego wart". Do sieci trafił już także drugi singiel Pawła Domagały - "Gdybyś była. Płyta ukazała się na rynku 18 listopada 2016 r. i już w pierwszym tygodniu znalazła się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt.

Fot: Justyna Grunau

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA