Sukces tczewskiej baletnicy

Baletnica (fot. mat. prasowe )
Tczew - Sukces tczewskiej baletnicy
Oliwia Szreiber, bardzo uzdolniona uczestniczka warsztatów baletowych Centrum Kultury i Sztuki, prowadzanych przez p. Agatę Litwińską, od września rozpocznie naukę w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku.

Wielkie brawa! Jesteśmy bardzo bardzo dumni.
Życzymy wielu sukcesów na światowych scenach.

Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa jest dziewięcioletnią szkołą artystyczną przygotowującą uczniów do uzyskania dyplomu zawodowego tancerza. Jest to jedna z pięciu szkół baletowych w Polsce. Uczniowie szkoły mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas szkolnych koncertów na scenie Opery Bałtyckiej, najzdolniejsi reprezentują szkołę na konkursach baletowych
w Polsce i za granicą. Po uzyskaniu dyplomu zawodowego tancerza, absolwenci szkoły mogą występować na scenach teatrów operowych i muzycznych .


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  Malkontent_gość

  21.06.2017, 07:51

  Gratulacje i powodzenia!

  Życzenia powodzenia, wytrwałości, wszelkiego dobra i pamięci, aby kiedy przyjdzie wielka sława wracać do "źródeł" i Tczewa :).

  Odpowiedz
  IP: 46.186.xx7.xx5 
 • Rodzina_gość

  21.06.2017, 13:08

  Jesteśmy bardzo dumni!

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx1.xx2 
 • ara_gość

  23.06.2017, 06:36

  Gratulacje !

  W Tczewie rodzą się talenty ! Oliwio, nie zmarnuj swojego ! Powodzenia, bo czeka Cie dużo pracy!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.