Na co do kina?

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Na co do kina?
W świąteczny weekend co prawda nie zadebiutują w kinach żadne premiery, ale po świętach będziemy mogli przedpremierowo obejrzeć dwa wielkie hity kinowe.

Pierwszą z kinowych propozycji jest najnowsza odsłona najpopularniejszej serii łączącej w sobie dynamiczną akcję, szybkie samochody i piękne kobiety. Mowa tu oczywiście o filmie "Szybcy i wściekli 8". W tej części, Dominic Toretto zdradza przyjaciół i rozpoczyna współpracę z tajemniczą Cipher. Ekipa będzie musiała wyruszyć w pełną niebezpieczeństw i szalonych wyczynów podróż przez niemal cały świat oraz współpracować z dawnymi wrogami by uratować starego przyjaciela i odbudować rodzinę. To drugi film z cyklu zrealizowany po tragicznej śmierci Paula Walkera, który wcielał się w jedną z głównych postaci.

Kolejną produkcją, która przedpremierowo pojawi się na ekranach kin już od soboty jest animowana komedia pod tytułem "Dzieciak rządzi". Animacja ta została zrealizowana przez twórców takich hitów jak "Madagaskar", czy "Shrek". Gdy rodzice siedmioletniego Tima przyprowadzają do domu niemowlaka, który okazuje się być jego braciszkiem, życie chłopca wywraca się do góry nogami. Jeszcze większym szokiem dla Tima okazuje się być fakt, że braciszek jak i reszta niemowlaków... są tak naprawdę agentami ze specjalną misją. Mimo wspólnej niechęci, chłopcy postanawiają połączyć siły.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Ponadto w repertuarze kinowym znajdziemy: filmy familijne "Zając Max ratuje Wielkanoc" oraz "Piękna i Bestia", filmy akcji "Power Rangers", "Kong: Wyspa Czaszki", oraz "Ghost in the Shell", horror "Baba Jaga", komedię "Małżeńskie porachunki" oraz dramat religijny "Zerwany kłos".Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA