Salon fryzjerski z Tczewa dla WOŚP

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Salon fryzjerski z Tczewa dla WOŚP
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
- Bądźcie z nami w niedzielę, 15 stycznia! Najlepsi fryzjerzy czekają, by uczynić Was piękniejszymi! - do udziału we fryzjerskiej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca Jurek Owsiak. W ogólnopolskiej akcji bierze udział salon fryzjerski „Aga” z Tczewa (ul. Żwirki 49).

- Każdy sposób by pomóc jest dobry, ale nasz jest też wyjątkowo przyjemny. Poddając się zabiegom fryzjerskim: cięciu, koloryzacji, pielęgnacji czy zwykłemu czesaniu, wspiera się jednocześnie cel tegorocznego Finału WOŚP - mówi Anna Duchała, koordynująca ogólnopolską akcję pod patronatem kosmetycznej marki Kemon - To możliwe dzięki fryzjerom, którzy gotowi są przez jeden dzień pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A w tym roku zagra z nami 121 salonów w całej Polsce! - dodaje Anna Duchała.
Zasady akcji są proste. W finałową niedzielę fryzjerzy staną się wolontariuszami WOŚP i będą robić to, co potrafią najlepiej - upiększać włosy. Jednak tego dnia salonowi goście równowartość wynagrodzenia za daną usługę wrzucać będą bezpośrednio do umieszczonej w salonie skarbnicy stacjonarnej.
- Na usługę fryzjerską w finałową niedzielę można zapisać się wcześniej, albo po prostu przyjść tego dnia do salonu. Kto jednak nie będzie mógł 15 stycznia odwiedzić fryzjera, a chciałby wesprzeć WOŚP, może przyjść do salonu przed finałem. Tam już dziś znajduje się orkiestrowa skarbnica i każdy może do niej wrzucić dowolny datek - mówi Anna Duchała.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

To już 12-sta fryzjerska zbiórka dla WOŚP. W ten przyjemny dla darczyńców sposób fryzjerom udało się do tej pory zebrać ponad półtora miliona złotych.
- I hipisi będą łysi, zanim jednak tak się stanie, warto zadbać o swoje włosy! A jeżeli można przy tym jeszcze pomóc, to już w ogóle piękna sprawa! 15 stycznia widzimy się zatem w orkiestrowych salonach fryzjerskich! Sie ma! - zaprasza Jurek Owsiak.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +11

  Kordian_gość

  10.01.2017, 08:36

  Czyli fryzura za darmo? Czy trzeba płacić haracz na Złotego Melona i Mrówkę Całą?

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx8.xx2 
 • -3

  w_gość

  10.01.2017, 16:38

  Myślę, że nie musisz płacić haraczu, ani żadnemu Melonowi, ani Józkowi, ani Stefci. Możesz zignorować akcję, albo samemu stworzyć fundację Złotego Andrzeja

  Cytuj
  IP: 77.254.xx3.xx2 
  -6

  fundacja kordiana_gość

  10.01.2017, 18:19

  chyba złotej cebuli

  Cytuj
  IP: 109.207.xx7.xx6 
 • -6

  Złoty ogór_gość

  11.01.2017, 09:46

  Kordian nie ma żadnych potrzeb,chodzi zapchlony nikt go nie kocha a w autobusie ludzie się od niego odsuwają bo brzydko pachnie.Aaaaa.... i jeszcze jedno,jest arogancki, butny,zazdrosny i myśli że wszyscy myślą tak jak on.

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
 • -2

  sasiad_gość

  12.01.2017, 07:48

  Mimo tych wszystkich wad Kordian nadal posuwa twoją starą gdy jesteś w gimbazie. I jeszcze ona mu płaci. A teraz ładnie przeproś Kordiana śmieciu bo może to być twój prawdziwy ojciec.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx6.xx7 
 • Złoty ogór_gość_gość

  12.01.2017, 12:27

  Drogi sąsiedzie-być może on posuwa moją starą i jeszcze ona mu płaci.Ale twoją starą posuwał człowiek na którego całe życie mówiłeś-dziadku-byćmoże.I on nie dał jej ani zeta.Hmmmm.......Jeśli chcesz mogę ię przeprosić?

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
 • +4

  obywalet Tczewa _gość

  13.01.2017, 22:24

  Poziom ludzi pokazuje kim są naprawdę

  Czy ktoś panuje nad poziomem tych obrzydliwych komentarzy ...moderator nie panuje nad podłością i obrazą moralności w przestrzeni Tcz 24 Inicjatywa ,którą zapoczątkował Owsiak dla dobra nas obywateli ...za pieniądze ze zbiorki kupowane są brakujące w szpitalach sprzęty na których badani są Polacy Trzeba wielkiej podłości z pobudek niskich i zachłanności przeciwko tej inicjatywie występuje kościół ( czas kolęd) oraz wspierająca go władza . Podziwiam Zakład Fryzjerski za udział i dar który wspiera nasz obywatelski interes by możliwe było leczenie na wyspecjalizowanym sprzęcie . pozdrawiam i życzę Państwu dystansu i wyważenia słów.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.