Na piwo koło kuratorium

Tczew - Na piwo koło kuratorium

zobacz galerię zdjęć: 1
Budynek Delegatury Kuratorium Oświaty w Tczewie miejscem do spożywania alkoholu i to głównie przez młodzież z gimnazjum - często widzę jak przed lub po basenie przychodzą tam na piwko (tej grupy idącej na basen z tej szkoły nie da się nie zauważyć). Obok jest podstawówka, ale najwidoczniej nikt nic nie widzi... A nauczyciele z gimnazjum chyba nie wyczuwają chmielnego zapachu od swoich uczniów..
Budynek, który jest miejscem schadzek jest również cały zdewastowany prze domorosłych "artystów"
przedstawiam przykładowe zdjęcia obiektu..
delegatura Kuratorium Oświaty w Tczewie - i więcej nic mówić nie trzeba,każdy widzi........
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +7

  Tcz18W

  22.05.2010, 15:33

  .........

  no niestety takie rzeczy się zdarzają-czy to jedyny zdewastowany budynek?-nie.. a co do picia w tamtym miejscu to też się zgadza chociaż już chyba coraz mniej bo ostatnio widuję tam coraz więcej pieszych patroli Straży i Policji.Ale bądź co bądź to widywałem tam młodzież na piwku,ale tu nie chodzi przecież o miejsce wg mnie ale o to że młodzież gimnazjalna pije..coraz młodsi sięgają po alkohol..

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -3

  _gość

  22.05.2010, 20:54

  bylo by widać jakbys kalkulatr zamienił na aparat

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx2.xx6 
 • +2

  Ona_gość

  23.05.2010, 11:52

  .....

  ogarnij się tu przecież nie chodzi o zdjęcie ale o zjawisko. W domu ich nikt nie nauczył,środowisko uwagi nie zwraca to się szerzy patologia....

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • +1

  cinek_gość

  23.05.2010, 10:35

  ha

  Nauczyciele maja w d... rodzice to co sie dziwc mlodziezy?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.