Droga wojewódzka nr 224 - problemy z remontem

Remont drogi nr 224 (fot. tcz.pl)
Tczew - Droga wojewódzka nr 224 - problemy z remontem
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałbym napisać o nowej nawierzchni, którą wylali w Rukosinie. Na drodze pojawiają się już dziury, a środek asfaltu był już zalewany nową nalewką.

To samo dotyczy Marianki, tam również łatali pobocze. I Trakcja to ma być firma co wykonuje inwestycje? Niech się lepiej wytłumaczą dlaczego nowa droga była już łatana. Szkoda naszych pieniędzy na to.Od redakcji:

Zdjęcie dodane przed redakcję.

O problem związanych z remontem pisaliśmy już na naszej stronie. Pierwotnie, całość miała zakończyć się w sierpniu, a tymczasem prace nawet na dobre nie ruszyły. Dlaczego? O tym więcej tutaj - "Na tej drodze nie widać żadnego robotnika". Już wiadomo, że sierpniowy termin jest nierealny

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej