Czekając na autobus...

Tczew - Czekając na autobus...
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Bardzo często korzystam z usług komunikacji miejskiej i pozostawiając już sprawę warunków jazdy jak i pracy co niektórych kontrolerów chciałabym poddać pod dyskusję brak na wielu przystankach rozkładów jazdy.

Wandale niszczą przystanki,rozkłady jazdy,itd jednak na to nic nie poradzimy(tzn policja sobie z tym nie radzi więc i Veoli nie można tej "łatki" negatywnej przypiąć)jednak to,że niszczą nie oznacza,że normalnym ludziom to nie jest potrzebne!Jeśli są pozrywane to przewoźnik powinien braki uzupełnić-płacimy za bilety więc mamy chyba prawo wymagać by chociaż nas(klientów)nie olewać!Np podchodzę pod tzw przystanek na suchostrzygach i co widzę zamiast rozkładu...nic-pusty słupek!Pytam się więc w tym miejscu dlaczego tego rozkładu nie ma i kiedy on się pojawi tam jak i w innych miejscach,których można by wymienić kilkanaście?!

Czy takich rozkładów jak ten ze strony internetowej Veoli nie mogłoby być wszędzie?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

(http://www.zkm.tczew.pl/?akcja=rozklad2&rozklad[autobus]=3 &rozklad[kierunek]=0&rozklad[przystanek]=129)

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (7)
dodaj komentarz

 • +3

  st_gość

  24.01.2011, 08:59

  Trudno się dziwić, że rozkłady sa ciągle zrywane gdy jest to zwykły papier przylepiony na klej. Można by zamiast tego 'wandaloodpornego' rozkładu wstawić na każdym przystanku tablice z szybą w której by się znajdowały rozkłady poszczególnych linii http://www.komunikacja.krakow.pl/fotogaleria/tramwaje/elblag/roz1.jpg http://www.komunikacja.krakow.pl/fotogaleria/tramwaje/gorzow/roz1.jpg http://www.komunikacja.krakow.pl/fotogaleria/tramwaje/grudziadz/roz2.jpg , albo wykonywać takie o to rozkłady na dykcie http://www.komunikacja.krakow.pl/fotogaleria/tramwaje/bydgoszcz/rozklad/01.jpg

  Odpowiedz
  IP: 82.146.xx4.xx1 
 • +10

  towarzysz

  24.01.2011, 11:40

  niekoniecznie

  Na takich słupkach często są metalowe blaszki,które pacany odginają i zrywają ze śruby. Taka "akcja" trwa kilka minut ale nigdy nikt niby nic nie widzi i nawet trzech cyferek na telefonie nie wybije i nie zgłosi wandalizmu- "Społeczeństwo"...

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  M_gość

  24.01.2011, 10:54

  Dobrym rozwiązaniem było by również rozkład jazdy w telefonie jak to ma zrobione m.in. Gdańsk ! Halo ruszmy głowa to nie jest trudne ;]

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx5 
 • +3

  Rogi

  24.01.2011, 17:45

  Ja mam rozkład w telefonie.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +2

  paullusia

  24.01.2011, 12:05

  Zgadzam sie z tym. Dlatego wole miec juz zawsze przy sobie swoj kieszonkowy rozklad jazdy.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  gosc_gość

  24.01.2011, 18:48

  na przystanku o wdziecznej nazwie Veolia czyli mieszczacym sie tuz przy bazie owej firmy od listopada czekamy na rozkład jazdy 3 i 7 do tej pory nie doczekalismy sie:)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx1 
 • +1

  Tczewiak_gość

  25.01.2011, 02:00

  Rozklad Jazdy

  Na Lini 4 i 6 w kierunku Abisyni jest masakra ja bym proponowal wyswietlanie w autobusach rozkladu jazdy lub w autobusach powklejalbym rozklad jady wszystkich lini plus montaz kamer :)

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.