Ostatnie spojrzenie na wiadukt

Tczew - Ostatnie spojrzenie na wiadukt

zobacz galerię zdjęć: 2
Już niedługo zmieni się obraz tego miejsca. Mowa o wiadukcie na ul. Wojska Polskiego. Stary wiadukt zostanie rozebrany i w jego miejsce powstanie zupełnie nowy wiadukt. Konstrukcja wiaduktu zostanie podwieszona na jednym długim ramieniu, które po przekątnej będzie przechodziło nad wiaduktem. Na czas budowy nowego wiaduktu, obok niego powstaje kładka dla pieszych. Po zakończonej budowie kładkę dla pieszych można by przenieść na wysokość ul. Szkoły Morskiej. Byłby to dobry skrót dla pieszych udających się na rynek, na działkę lub na os. Bajkowe ulicą Przemysława II. Poniżej mapki ostatnie zdjęcia starego wiaduktu.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • -6

  mieczyslaw

  27.08.2010, 12:38

  Wiesz co Robike,

  z tą kładką masz naprawdę dobry pomysł. Oby to ktoś wziął pod rozwagę.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +11

  RPS

  27.08.2010, 14:01

  Kładka to dobry pomysł ale nie wszystkich to obchodzi. Budowniczy mają swoją koncepcję i czyjeś przemyślenia maja w większości gdzieś.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -8

  mieczyslaw

  27.08.2010, 15:21

  RPS

  Budowniczy - budują, a nie mają koncepcje. A o ewentualnej kładce zadecyduje miasto/ powiat. A pomysł ktoś musi wcześniej rzucić. Będzie decyzja o przeniesieniu - przeniosą. Będzie o demontażu - zdemontują.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -4

  Maxx

  27.08.2010, 19:19

  Jeszcze nie takie ostatnie spojrzenie

  Przez ostatni tydzień zrobili 'aż' zbrojenie pod fundamenty jednego przyczółka kładki, więc za tydzień na 100% tej kładki jeszcze nie będzie.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  Pawełło_gość

  01.09.2010, 16:04

  I tak o kładce zadecyduje kolej bo to jej teren.

  Kolej na kładkę kolejną się nie zgodzi i tak jest już sporo wiaduktów nad torami w tym mieście.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
 • +1

  zaratustra83

  02.09.2010, 21:17

  ???

  No fakt wiadukt nad torami to wielce upierdliwy problem dla kolei. Pewnie wygodniejsze dla nich są przejazdy kolejowe? :-D

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -12

  mieczyslaw

  03.09.2010, 12:33

  Pawełło - bzdury piszesz.

  A dlaczego kolej miałaby się nie zgadzać? W czym to koliduje? Sporo wiaduktów nad torami to dokładnie ile? Jest gdzieś definicja? Nigdzie na świecie nie ma więcej, więc i Tczew się nie może wyłamać?

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • madzia_gość

  03.09.2010, 20:45

  z tą kładką to niech pomyślą o matkach z wózkami i osobach nie pełnosprawnych, bo niby jak maja po schodkach i wąskich kładkach się poruszać co?

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.