Jacht "Pramerica" dla Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego

Tczew - Jacht "Pramerica" dla Stowarzyszenia na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego

zobacz galerię zdjęć: 2
Dnia 29 czerwca w Narodowym Centrum Żeglarstwa została podniesiona bandera na jachcie przekazanym Stowarzyszeniu na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie. Matką Chrzestną była Pani Yolanta Grygorczyk z "Fundacji Pramerica" - głównego fundatora jachtu.

Z zaproszenia na uroczystość skorzystali: przedstawiciele: Urzędu Marszałkowskiego, Oddziału Pomorskiego PFRON, Starostwa Powiatowego w Tczewie, AWFiS w Gdańsku, Narodowego Centrum Żeglarstwa oraz
sponsorzy projektu.

Realizacja naszego projektu możliwa była dzięki Panu Komandorowi Mariuszowi Pycz - Pyczewskiemu (twórcy i realizatorowi pomysłu).

Na naszym jachcie planowane są rejsy nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także rejsy integracyjne dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Tczewskiego a także i miasta Tczew.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej