Pomorzanin walczy o prestiżową nagrodę

(fot. tcz.pl)

wydarzyło się
12
03.2017
Niedziela
Tczew - Pomorzanin walczy o prestiżową nagrodę
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Gdańszczanin, filmowiec Michał Śmierzchalski walczy o prestiżową nagrodę w światowym konkursie Sony. O przejściu do kolejnego etapu będzie decydowała ilość polubień filmu w serwisie YouTube - bardzo prosimy Państwa o głosy pod tym poruszającym filmem.

Kilka słów od autora:
"Inspirujący film dokumentalny pokazujący życie mojej ukochanej Babci. Dzieli się w nim swoim 88 letnim doświadczeniem i rozważa swoje życiowe wybory. Jeżeli Ci się podoba zostaw 'łapkę w górę' !
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Bardzo Państwu dziękuje za miłe słowa dotyczące filmu. Moja Babcia jest naprawdę niesamowitą osobą i ten fragment, który udało mi się utrwalić w tym dokumencie tylko to potwierdza. Nie spodziewałem się taki wielkiego odzewu, ale niezmiernie cieszy mnie to, że tak wiele osób poświęciło swój czas na chwilę refleksji i wysłuchanie jej historii.

Gorąc zachęcam do polubienia filmu - od liczby "łapek w górę" zależeć będzie jego kwalifikacja do dalszego etapu konkursu w którym biorę udział. Razem możemy sprawić, żeby przesłanie mojej Babci trafiło do jeszcze większej ilości osób - nie tylko w kraju, ale na całym świecie.

Dziękuję,
Michał"

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Agnieszka_gość

  12.03.2017, 12:54

  historia piękna

  Jestem w szoku, świetne kadry i przesłanie niby proste a tak bardzo życiowe, kiedy przeżyjesz prawie wszystko, patrząc wstecz widzisz jakie proste decyzje mogłoby się podjąć aby uniknąć tak wielu nieprzyjemnych zdarzeń i tragedii, albo co można byłoby zrobić lepiej. Życie mamy tylko jedno, uczmy się od starszych ludzi, mimo że czasem brzmią śmiesznie i wydaje nam się że wiemy wszystko - my też kiedyś będziemy starali się doradzać młodszym i koło się zatoczy..

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.