Pomóżny panu Lucjanowi - ojcu chorego Alana - spłacić dług

(fot. TVP)
Tczew - Pomóżny panu Lucjanowi - ojcu chorego Alana - spłacić dług
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Pan Lucjan sam opiekuje się niepełnosprawnym synem - i potrzebuje pomocy.


Tak o sprawie pana Lucjana piszą Wiadomości:

Sam opiekuje się niepełnosprawnym synem. I odlicza dni do zaplanowanej na 17. marca licytacji mieszkania. Kilka lat temu rozpadło się małżeństwo Lucjana Ostojskiego z Tczewa. Mieszkanie sąd przyznał mężczyźnie, ale zobowiązał go do spłaty połowy jego wartości byłej żonie. Problem w tym, że samotny ojciec, spłacać nie miał i nie ma z czego.


Materiał można obejrzeć tutaj - https://wiadomosci.tvp.pl/29386312/dzielenie-biedy

Caritas z diecezji pelplińskiej prowadzi zbiórkę na spłatę długu pana Lucjana.

Numer konta: Można wpłacać: Caritas Diecezji Pelplinskiej 48 8342 0009 2000 1876 2000 0003 Tutuł przelewu: dla Lucjana Ostojskiego.

Zdjęcie pochodzi z materiały TVP

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +1

  Tczewianka_gość_gość_gość_gość_gość

  12.03.2017, 14:02

  Pomoc dla p.Lucjana

  Co to za matka jak zostawia swoje dziecko. Sąd jej powinien przyznać alimenty do śmierci na tego syna. Jej nic się nie należy co to za sądy,że popierają takich rodziców z wyrodnialców. A tej babie pewnie jeszcze MOPS pomaga gnać do roboty niech pomaga synowi. Szkoda pana Lucjana , że trafiła mu się taka baba dno.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx2 
 • Sąsiad_gość

  13.03.2017, 08:56

  Uwaga

  Zaraz pod różnego rodzaju pseudonimami zacznie się rozpisywać była żona P.Lucjana , Beata Ostojska , wszędzie gdzie się da zamiast pomagać synowi wypisuje różne rzeczy na temat jego ojca ale to nie długo się ukruci ponieważ wszystkie obrazy i pomówienia są notowane i drukowane oraz zgłoszone na policje.

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx9.xx2 
 • -1

  sisi_gość_gość_gość

  16.03.2017, 00:28

  Sądy przy podziale majatków powinny uwzgledniać prawa dzieci...Matka tak nie postępuje...

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.