Uwaga na stopień!

Tczew - Uwaga na stopień!
Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Na tczewskim dworcu robi się coraz ładniej. Perony także zaczynają nabierać wyglądu takich z prawdziwego zdarzenia. Ale pojawił się pewien problem. To stopień, który znajduje się już właściwie na peronie (równo z końcem zadaszenia schodów).
Schodząc na peron ludzie myślą, że te kilkadzieścia schodków to wszystko, gdy już idą po nowym, równiutkim chodniku. Ale ktoś spłatał figla bo kilka kroków dalej jest paro centymetrowy stopień. Na peronach nieremontowanych nie ma tego problemu. Ludzie niejednokrotnie idąc powoli, potykają się. Nie wspomnę o osobach, które wbiegają na peron. Wtedy czeka ich przykra niespodzianka.

Młodsze osoby jakoś się ratują i lądują telemarkiem, ale osoby starsze upadają na twarz. To nie jest miły widok. O odczuciach osób przewracających się nie wspomnę.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Rozumiem, że wykonawca liczy na to, że ludzie się przyzwyczają. Ten kto jeździ codziennie będzie pamiętał i ten co się przewróci także. Może zmiana chodnika przy wyjściu na peron była by zbyt kosztowna, ale może warto chociaż oznaczyć ten stopień jaskrawą farbą, by rzucał się w oczy. To zmniejszy ilość potknięć i upadków.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • czesio_gość

  17.12.2009, 20:09

  tak

  nowy peron jest do d... , gdzie te przeszklenia , gdzie zadaszenia ?? na końcu peronu ?? tragedia , podkreślam tragedia ...

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx7 
 • -3

  Chrystofor

  18.12.2009, 00:49

  Być niepełnosprawnym...

  Bo to nowoczesne perony przystosowane dla niepełnosprawnych! :/

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • oleiwiua_gość

  18.12.2009, 06:50

  hue

  a ten czerwony antypoślizgowy `chodniczek` jest jak najbardziej POŚLIZGOWY!

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx0.xx5 
 • tcz45_gość

  18.12.2009, 10:09

  jest lepiej, ale nie najlepiej

  dobrze, że się coś zmienia na dworcu, ale ten co zaakceptował te koszmarne wiaty czy inaczej zwane zadaszenia na peronach to .oderwany od rzeczywistości ludek ....nie słyszałem jeszcze dobrego słowa wśród podróżnych... pytanie dlaczego takie krótkie czy nie można zrobić chociaż raz coś porządnie z głową.....

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx3.xx7 
 • C>K>M_gość

  18.12.2009, 19:31

  Jacy magistrzy, taki świat dookoła nas...

  Proponuję dalej zaniżać poziom w liceum i na studiach, to na starość cofniemy się do epoki kamienia łupanego...

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx6 
 • todzik_gość

  19.12.2009, 12:29

  a najlepsze jest pseudowiata zasłaniająca zabytkowa lokomotywę, ciekawe kto do tego dopuścił???

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx5.xx6 
 • -3

  Yu_gość

  19.12.2009, 19:11

  .

  Jejka ! Wystarczy patrzeć pod nogi . A jak ktoś nie widzi nich ubierze okulary . Problemy .. y

  Odpowiedz
  IP: 77.253.xxx.xx9 
 • maribell_gość

  20.12.2009, 05:25

  ja dojerzdzam codziennie do pracy i juz kilkadziesiat razy bylam swiatkiem tych podkniec przez ten "niby" schodek" i nalezaloby cos z tym zrobic , i tez sie zgadzam ze ten "chodniczek" czerwony " to totalna masakra , jest tak slisko na nim ze wyjscie z pociagu czy wejscie to nie lada wyczyn nawet jak nie ma sniegu a juz nie wspominajac jak to wyglada jak jest snieg

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.