"Zdjęcia mostów w Tczewie" - miasto zdobyło dziś główną na wykop.pl

Tczew - "Zdjęcia mostów w Tczewie" - miasto zdobyło dziś główną na wykop.pl
To się nazywa dobra promocja miasta:

www.wykop.pl/ramka/689727/zdjecia-mostow-w-tczewie/

No i te ładne zdjęcia mostów...
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  towarzysz

  04.04.2011, 20:27

  Szkoda tylko,że nasz gigant tczewski jest zaniedbany i porzucony. Minister Grabarczyk kiedy był w Tczewie obiecywał,że pomoże w sprawie mostu,ale niestety jak zwykle zawiódł podobnie jak chyba obok Sosny najbardziej "zapracowany" i "efektywny" tczewski polityk,pan poseł Kulas.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  lukee

  05.04.2011, 10:36

  Ogólnie spoko, tylko fotograf był chyba trochę pijany - nie wszędzie trzymał pion :P

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +7

  pierre.dzoncy

  06.04.2011, 20:06

  Widziałem to na świeżo jeszcze w wykopalisku - pomyślałem że nie wejdzie na główną... dobrze się stało, że jednak się myliłem. Może znajdzie się kilka osób, które się tym zainteresują, chociaż na większe efekty nie liczę. A prawdopodobnie to i tak zrobiło tym mostom większą promocję, niż nasze władze umiłowane zrobia przez całą kadencję.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.