Tcz.pl logo

Szukaj

Szkaradne reklamy kłują w oczy

(fot. czytelnik)
Szkaradne reklamy kłują w oczy
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Czekam, czekam i doczekać się nie mogę. Na co? Na to, kiedy w Polsce zacznie się szanować przestrzeń. Na zdjęciu przypadek z Tczewa.

Budynek przy jednym z głównych skrzyżowań miasta - tuż obok dworca. Obok przechodzi każdy, kto przyjechał tu pociągiem. A tu takie powitanie - szkaradne podarte banery majtają nad głównym skrzyżowaniem. Smuteczek.

Czy świat nie byłby piękniejszy, gdyby wyzbyć się banerozy z naszego otoczenia?

Jeśli zauważyłeś/aś błąd w artykule, prosimy o kontakt. Twoja pomoc jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam utrzymywać wysoką jakość treści.
Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły! Chcesz podzielić się ważną informacją, napisać o ciekawym wydarzeniu, które miało miejsce w Twojej okolicy, czy po prostu wyrazić swoją opinię na jakiś temat? Zapraszamy Cię do tworzenia treści razem z nami. Wyślij swój tekst, zdjęcia lub wideo poprzez formularz, a my opublikujemy je na naszej stronie. Pokaż, co jest ważne dla Ciebie i Twojej społeczności! Pamiętaj, że każdy głos ma znaczenie.
Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (12)
dodaj komentarz

  • +23

    Gosc _gość

    16.09.2025, 06:40

    Reklama

    Tczew to brzydkie szare brudne miasto!!!!

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx2.xx3  #
  • +19

    a_gość_gość

    16.09.2025, 11:04

    Co dziennie jadą obok policja ,SM i nie widzą tego od czego jest SM chyba od egzekwowania porządku to jest kolejny dowód że ta formacja jest do wyj....na zbity pysk do niczego się nie nadają darmozjady tylko kasę z naszych podatków dostają .W cywilizowanym mieście ktoś już by to dawno zauważył i podjął kroki . Setki urzędasów tam przechodzi i nikt nie reaguje na to pytam gdzie jest np. nasz były poseł Kulas który wszędzie się pcha żeby zaistnieć wiem że tam przechodzi bo nie raz mnie tam zaczepiał, jak trzeba coś zrobić to nie ma tych patałachów ale odsłonić tablice i być na foto to tego rodzaju typy są pierwsi żenada miasto z kartonu. Nikt nie zostanie ukarany za swoje zaniedbania to jest porażające w tym zadupiu .Nie wiem czy to jest przerobione bo już dawno mnie tam nie było ale jeśli to tak wygląda to ktoś powinien za to beknąć .

    Cytuj
    IP: 46.167.xx5.xx2  #
    +5

    mnie kłuje w oczy_gość

    17.09.2025, 08:14

    trawa na ścieżce rowerowej i chodnikach

    bród syf i ubóstwo a miało być tak pięknie

    Cytuj
    IP: 185.167.xx2.xx6  #
  • -26

    AI_gość

    16.09.2025, 07:44

    Zdjęcie przerobione w AI

    Chyba AI wjechało za mocno...

    Odpowiedz
    IP: 24.206.xx2.xxx  #
  • +15

    Rafal _gość

    16.09.2025, 08:42

    Żadne żal , to rzeczywistość Tczewa. Widziałam na własne oczy.

    Cytuj
    IP: 5.173.xx4.xx6  #
    +9

    Joanna_gość

    16.09.2025, 10:46

    AI_gość - nie, to zdjęcie nie jest przerobione.

    Cytuj
    IP: 109.197.xx1.xx8  #
    +12

    aaa_gość

    16.09.2025, 10:59

    Niestety

    Tak tam jest. Niestety

    Cytuj
    IP: 158.116.xx5.xx2  #
  • +7

    Klemens _gość

    16.09.2025, 08:47

    Miasto powinno zwrócić się do właściciela o ogarnięcie tego bajzlu.

    Odpowiedz
    IP: 195.94.xx7.xx5  #
  • +7

    mistrz ortalionu_gość

    16.09.2025, 09:39

    biedra na suchych

    Biedra na suchych ma podobny gust, tygodniami wisiał porwany bilbord, ale kto by się tam tym przejmował...

    Odpowiedz
    IP: 165.225.xx7.xx9  #
  • +4

    Gość _gość

    18.09.2025, 09:10

    To nie Al

    To żaden Al To serio tak wygląda A czy przypadkiem Carrefour nie powinien tego posprzątać To chyba ich tablica Co do straży miejskiej To macie rację nic nie robią Po drugiej stronie piękny napis Tczew (????), zieleń ławeczki plac zabaw i pełno meneli śpiących albo pijących na ławkach

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx9.xx0  #
  • qq_gość

    18.09.2025, 10:12

    sztuka w przestrzeni publicznej na miarę naszej wioski

    Odpowiedz
    IP: 46.175.xx6.xx8  #
  • +2

    Marco_gość

    19.09.2025, 10:07

    Toż to sztuka rodem z warszawskiego muzeum sztuki nowoczesnej .

    Cytuj
    IP: 195.116.xx6.xx0  #
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.